Levent Life Office / İmaj İnşaat - Baray İnşaat - Svot Yapı

İmaj İnşaat - Baray İnşaat - Svot Yapı firmasının Levent Life Office projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Levent Life 2 ve Ali Şener

Mutlu müşterinin yolu Leventlife2’den geçiyor

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 27.02.2015
Svot Yapı, Baray İnşaat ve İmaj İnşaat’ın ortak girişimi olarak hayat geçen Levent Life Residence II ve Office’in satışını Tabya Gayrimenkul yapacak.
Gayrimenkul sektöründe uzun yıllardır hizmet veren Tabya Gayrimenkul üstlendi. Cazibe merkezi Levent'te yükselen projenin satışını üstlenen Tabya Gayrimenkul, uzun yıllardır sektörde edindiği tecrübeleri Levent Life projesinin satışına aktaracak. 

Satış sorun olmadığı bir bölgede markalı konut ve ofis projesini kitlesini buluşturmanın sorumluluk gerektirdiğini belirten Tabya Gayrimenkul'ün sahibi Murat Tüfekçi, “İstanbul'un en köklü iş, finans, eğlence ve alışveriş merkezlerinin olduğu Levent bölgesinde yer alan bir projenin satışını üstlenmekten mutluluk duyuyoruz. 2016 yılı sonunda teslimlerine başlanacak projenin bölge için çok önemli bir değer olduğunu düşünüyorum” dedi.

Projenin  yüzde 52'sinin satışının şimdiden gerçekleştiğini ifade eden Tüfekçi, ofis ve rezidansta satışta olan yerlerin de en kısa zamanda satılacağını söyledi. 

Projede neler var?

Levent Life Residence II, A+ konseptte 25 katta 144 rezidans daireden oluşuyor. 58 metrekareden 232 metrekareye kadar farklı tercihlere hitap eden 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve penthouse konut seçeneklerinin yer aldığı projede fiyatlar 375 bin dolardan başlıyor. Yaşayanlarına şehrin merkezinde bulunmanın nimetlerini sunan proje malzeme kalitesi, lokasyonu, kullanımı, fonksiyonelliği ile dikkat çekiyor. İş hayatına ve yaşamına yeni bir soluk getirecek olan proje, Leed Gold Sertifikası kriterlerine uygun olarak inşa edilecek. 

Office bloğu 24 kattan oluşurken bunun 8 katı toprak altında kalacak. 107 metrekare ile bin metrekare arasında değişen ofis alternatiflerinin sunulduğu projede A+ ofis ayrıcalığına sahip 64 ofis yer alacak.  Satış fiyatlarının 772 bin dolardan başladığı proje, kolay ulaşımı ve estetik mimarisiyle gerçek lüksü yaşatmaya hazırlanıyor. 

Svot Yapı Baray İnşaat İmaj İnşaat Levent Life Residence II Levent Life Office Tabya Gayrimenkul Alie Şener