Moment İstanbul temeli atıldı mı

Moment İstanbul'un temeli atıldı!

Sektörden Haberler 06.02.2015 11:23

Ac Yapı'nın Kartal projesi Moment İstanbul'un temel atma törenini canlı yayınladık.

Kartal'da 10 bin 157 metrekare arsa üzerine kurulan Moment İstanbul'un temel atma törenini emlaktasondakika.com olarak canlı yayınladık. 

İstanbul Milletvekili Ahmet Baha Öğütken ve Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz'ün katılımlarıyla düzenlenen temel atma törenine projeden konut alan çok sayıda daire sahibi de katıldı.

Moment İstanbul ne zaman teslim edilecek?

Teslimlerine 2017 yılının Mart ayında başlanacak olan Moment İstanbul'da 731 daire yer alıyor. Projede 1+1'den 5+1'e kadar farklı konut seçenekleri sıralanıyor. 

Konumu prim getirecek!

44 katlı iki kule halinde yükselen Moment İstanbul'da 12 ticari birim hizmet verecek. Kartal metrosu ile E-5'in yanı başındaki konumu bu dairelere tamamlandığında yüksek prim getirecek.

100 milyon dolarlık yatırım

Moment İstanbul, Anadolu Yakası'nda gayrimenkul yatırımlarının merkezi haline gelen Kartal'da 100 milyon dolarlık yatırımla yükseliyor. 

Tamamlandığında bölgenin çekim merkezi haline gelecek projede 2 bin 200 kişi yaşayacak. 10 bin 157 metrekare arsa üzerinde geliştirilen Moment İstanbul'un mimarisinde ‘3D Atölye Mimarlık' imzası bulunuyor.