Moment İstanbul

Moment İstanbul’un örnek dairesini şimdi 3D gezin!

Sektörden Haberler 01.04.2017 11:31

Kartal'da hayata geçirilen Moment İstanbul'un örnek dairesi Emlaktasondakika 3D teknolojisi ile ayağınıza kadar geldi.

Emlaktasondakika.com, 3D örnek daire çekimlerine tüm hızıyla devam ediyor. Daha önce onlarca projenin örnek dairesini 3D olarak yayınlayan Emlaktasondakika.com'un son durağı Moment İstanbul oldu. 

Kartal'da kentsel dönüşüm kapsamında hayata geçirilen Moment İstanbul projesinin örnek dairesi, 3D 360 derece çekim sayesinde en ince ayrıntısına kadar incelenebiliyor. Üstelik odadan odaya geçişte çok kolay. 3 boyutlu örnek daire çekimi ile satış ofisine gitmeden örnek dairenin içinde gezebiliyor, istediğiniz her odaya girerek malzeme kalitesini görebiliyorsunuz.

AC Yapı imzasını taşıyan Moment İstanbul, 731 konuttan meydana geliyor. 1+1'den 5+1'e kadar farklı daire seçeneklerinin yer aldığı projede, teslimler haziran ayında başlayacak. 10 bin 157 arsa alanına sahip olan proje, Forbes Türkiye'nin en yüksek prim potansiyeline sahip konut projelerini derlediği listede 19. sırada yer alıyor. 

Emlaksondakika.com'un konut projelerine sunduğu 3D teknolojisi ile örnek daire gezme imkanı konut alıcısına müthiş bir kolaylık sağlıyor. Konut alıcısının en çok önem verdiği konuların başında gelen örnek daireyi 3 boyutlu gezme imkanı satış ofisine gitmeden ev satın alma fikrini etkiliyor. Firmalar ile konut alıcısı arasındaki bu etkileşimi Emlaktasondakika.com'un sunduğu üç boyutlu örnek daire hizmeti oluşturuyor.