mıpım

MIPIM’den ilk görüntüler sadece Emlaktasondakika'da!

Sektörden Haberler Emine Pile 13.03.2017
Gayrimenkul sektörünün uluslararası en büyük ve en önemli fuarı MIPIM’den ilk görüntüler Emlaktasondakika.com’da…
Uluslararası yatırımcıların kendi alanında en iddialı isimlerini, şehir planlamacılarını, uluslararası yatırımlarını buluşturan gayrimenkul fuarı MIPIM, kapılarını açıyor. 

Alkaş'ın Türkiye temsilciliğini yaptığı fuar bu yıl 14-17 Mart 2017 tarihlerinde Fransa'nın Cannes şehrinde yerli-yabancı yatırımcıları ve ziyaretçileri ağırlıyor. 28. kez düzenlenecek olan gayrimenkul fuarı MIPIM'de İstanbul Ticaret Odası'nın (İTO) kurduğu dev İstanbul çadırı ihtişamı ile önceki yıllarda olduğu gibi görenleri hayran bırakacak.

Paris ile Londra gibi önemli finans başkentlerinin tam ortasında bulunan İstanbul çadırında yerli-yabancı misafirler ağırlanacak. Türkiye'de yatırım yoluyla vatandaş olma fırsatları anlatılacak. Dünyanın en büyük gayrimenkul fuarı MIPIM, sektörün devlerini buluşturacak.

Emlaktasondakika.com ekibinin de her sene katılım gösterdiği MIPIM'de yaşanan tüm gelişmeler an be an aktarılacak. Emlaktasondakika.com Haber Müdür Yardımcısı Uğurcan Tokay'ın gerçekleştireceği canlı yayın röportajları, yerli-yabancı firmalar ile görüşmeler ve sektör temsilcilerinin değerlendirmeleri Emlaktasondakika.com'dan takip edilebilecek. 

MIPIM gayrimenkul fuarı Fransa emlak fuarı