MIPIM fuarındaki istanbul çadırı

MIPIM Fuarı 2016'ya sayılı günler kaldı!

Sektörden Haberler Emine Pile 11.02.2016
Uluslararası Gayrimenkul Fuarı MIPIM, gayrimenkul sektörünün önde gelen isimlerini bu yıl da bir araya getirecek.
Dünyanın en büyük gayrimenkul fuarı MIPIM, bu yıl 15-18 Mart 2016 tarihlerinde Fransa'nın Cannes şehrinde gerçekleştirilecek. Alkaş'ın Türkiye temsilciliğini yaptığı MIPIM Fuarı, gayrimenkul yatırımcılarının ve markalaşmaya kararlı yatırım şehirlerinin bir kez daha gövde gösterisine sahne olacak. 

Gayrimenkul sektörünün uluslararası firmalarını buluşturan MIPIM, Türkiye'den de birçok proje ve firmaya ev sahipliği yapacak. Türkiye'den yeni firma ve projelerin de yerli-yabancı yatırımcıların karşısına çıkacağı dev fuarda yeni işbirlikleri de doğacak. Ayıca MIPIM'de birçok proje görücüye çıkarak uluslararası arenada kendini tanıtma fırsatı bulacak.

İSTANBUL ÇADIRI İHTİŞAMIYLA YİNE GÖZ ALACAK 

Türkiye'nin yıldızını daha da parlatacak olan fuarda bu sene de global işbirliklerine imza atılacak. Her geçen yıl çok daha güçlü bir şekilde ve emin adımlarla yer aldığımız Uluslararası Gayrimenkul Fuarı MIPIM'de Türkiye'nin temsiliyeti 2 bin metrekarenin üzerinde olacak.

Türkiye'den toplamda 350'ye yakın firma ve belediyenin katılması beklenen MIPIM 2016'da İstanbul, Antalya, Balıkesir, Hatay ve Ordu gibi şehirler de katılacak. Yabancı yatırımcıya yeni yatırım fırsatlarını aktarma avantajı sunacak olan gayrimenkul fuarında 15'e yakın şehir temsil edilecek. Gayrimenkul haberciliği konusunda özel röportajları, canlı yayınları ve en güncel haberlere anında gerçekleştirdiği reflekslerle adından söz ettiren Emlaktasondakika.com ekibi MIPIM'in de nabzını tutacak. 

Ayrıca geçen yıl İTO'nun hazırladığı 300 metrekarelik dev İstanbul Çadırı'nın bu yıl iki katına çıkacağı söylenenler arasında… 

Emlaktasondakika.com/Mehmet Çiçekçi

 

MIPIM 2016 Uluslararası Gayrimenkul Fuarı