mipim 2015 emlaktasondakika.com ekibi

MIPIM ekibimiz Fransa’da şov yaptı!

Sektörden Haberler emlaktasondakika.com 11.03.2015
Fatih Işık, Mehmet Çiçekçi ve Ali Asatekin'den oluşan MIPIM ekibimiz, Fransa'da önemli işler çıkardı, şov yaptı.
Gayrimenkul ve emlak haberciliğinin bir numarası emlaktasondakika.com, Fransa'nın Cannes kentinde gerçekleştirilen MIPIM 2015 Gayrimenkul Fuarı'na damga vurdu. Fuarın başlangıç anından itibaren yoğun bir şekilde çalışan Fransa ekibimiz Fatih Işık, Mehmet Çiçekçi ve Ali Asatekin, katılımcılardan da övgüler aldı. Özel röportajları, stant ziyaretleri, önemli toplantıları an be an İstanbul'a aktaran ekip, bu organizasyondan da başarıyla çıkmasını bildi.

Özellikle Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan'ın emlaktasondakika.com için yaptığı ‘Siz, ekip olarak her yerde varsınız ve sektörün en büyük destekçileri arasındasınız. Sizin gibi doğru politika izleyen mecralar hep olmalı. Emlaktasondakika.com ekibine, bizi Fransa'da dahi yalnız bırakmadığı için teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim' açıklaması, ne kadar doğru bir iş yaptığımızın göstergesi.

Emlaktasondakika.com olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da inşaat ve gayrimenkul sektörüne destek vermeye devam edeceğiz. Türk ekonomisinin lokomotifi olan bu sektörün büyümesine katkı vermekten gurur ve mutluluk duyuyoruz.

emlaktasondakika.com

mipim 2015 fransa ali asatekin fatih ışık mehmet çiçekçi