Fly Qatara Residence / Uçarlar Yapı İnşaat

Uçarlar Yapı İnşaat firmasının Fly Qatara Residence projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Metin Uçar

Metin Uçar, Cityscape'te yeni projelerini anlattı!

Sektörden Haberler Zeynep Karabağ 08.09.2016
Uçarlar Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Metin Uçar, Dubai Cityscape 2016 Fuarı'nda ekibimizin sorularını yanıtladı.
İmaj ve tanıtım açısında fuarların büyük önem taşıdığını vurgulayan Uçarlar Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Metin Uçar, "Bizim şuan devam eden projelerimizden Fly Butik projemiz var. 2017'nin 6. ayında teslim edeceğiz. İnce işleri yapılıyor. 211 konut, 30 ticari kısımından oluşuyor. Ayrıca Beşik Yapı ile birlikte yaptığımız Salmiya projemiz var. Fly Salmiya Residence da 287 konut, 20 ticari birimden oluşuyor. O da kaba inşaatı bitti 2017'nin sonu teslim edeceğiz. Ondan başka şimdi de yeni başlayacağımız Fly Family ve Fly Qatar projelerimiz var. Fly Family, Esenyurt bölgesinde yükselecek. 1 ve 2 etapta 400-450 konut civarında. Şuan da 1. aşaması avam proje onayında, 2. aşaması ise projede" açıklamalarında bulundu. 

Uçarlar Yapı'dan Kartal Yakacık'ta dönüşüm projesi!

Kartal'da bir kentsel dönüşüm projesi yapacaklarını belirten Uçar, "250 konutluk Fly Qatara proje aşamasında. Yakacık-Kurfalı bölgesinde, E-5'e yakın direkt zeminden deniz manzaralı. Oldukça güzel oranın en konsept projesini yapacağız" dedi.

Metin Uçar Uçarlar Yapı cityscape 2016 dubai cityscape