DC Panel

Mekanlara derinliği Gayrettepe’den kazandıracak

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 10.03.2015
Türkiye’nin en büyük Dekoratif Fiber Glass Panel Sistemleri üreticisi DC Panel, Gayrettepe'deki Showroom’unu açtı.
Dekorasyon ve tasarımlarında modernizmi ve postmodernizmi şıklıkla buluşturan DC Panel, Gayrettepe Showroom'da düzenlediği davette dost ve çözüm ortaklarını bir araya getirdi. Beş yıl gibi kısa bir zaman içinde 30 ülkeye ihracat yapabilecek kapasiteye gelen DC Stone'nin hedefi en kısa zamanda bu rakamı 100 ülkeye çıkarmak.

DC Panel'e özgü ahşap, tuğla, taş, beton ve dizayn serilerinin rengarenk modellerinin başarıyla sergilendiği davet, firma yetkilisi Deniz Sağıroğlu'nun ürünlerin pratik montaj yöntemi, uygulama kolaylığı ve demonte özelliğinin avantajlarını anlattığı konuşmasından sonra eğlence programı ile devam etti.

Sürekli kendilerini yeniliyorlar

DC Panel'den Deniz Sağıroğlu, Türkiye'de gelişen konut sektörünün dekorasyon ihtiyacını karşılamak için beş yıl önce kurulduklarını belirterek, “Bizim kalıp olarak geliştirdiğimiz ve sürekli yenilediğimiz bir desen anlayışımız var. Bunların yanı sıra dünyadaki yeni trendleri de sürekli olarak yurtdışında takip ediyor ve ülkemize taşıyoruz. Özel, özgün ve yeni tasarımlarda istenilen her şeyi yapabiliyoruz” dedi.

Mekanlara derinlik kazandırıyor

Malzemelerinin polyester, fiber ve doğal taş tozlarını buluşturduğunu anlatan Sağıroğlu, “Bitiş ürünü olarak kullanılıyoruz. Dış ve iç mekanlar başta olmak üzere farkı alanlara uygulanabiliyor. Mekanlara derinlik ve boyut katıyor. Biz bir mekana girdikten sonra orasının havası değişiyor. Bambaşka bir yer oluyor. Turkcell, ATÜ, TAV, Taş Yapı, MNG, Mapa İnşaat, Doğuş gibi, Boyner, Elle gibi büyük mağazalara, gruplara ve restoran zincirlerine projeler geliştiriyoruz” dedi.

Ayda 20 bin metrekare üretim yapabildiklerini hatırlatan Sağıroğlu, “Ayda 5 bin panel üretebiliyoruz. Stoklu çalışıyoruz. Bu açıdan müşterinin istediğini anında karşılayabiliyoruz. Aşırı güvenlik gerektiren akaryakıt istasyonları gibi yerlerde bile çalışabiliyoruz. Bu açıdan biz tercih ediliyoruz. En büyük yerli firmayız. Almanya, Rusya, Amerika gibi ülkeler ihracat yapıyoruz. Hedefimiz bu rakamı 100 ülkeye çıkarmak” diye konuştu.

Video haber için tıklayın

Hüseyin Belibağlı/Emlaktasondakika.com

Gayrettepe Dekoratif Fiber Glass Panel Sistemleri DC Panel Deniz Sağıroğlu