DAP İOfis / DAP Yapı

DAP Yapı firmasının DAP İOfis projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
İstmarina

Maldivler’in tatili İstMarina’dan geçiyor

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 09.02.2015
Kartal’daki İstMarina projesi ile bölgenin değerini yükselten DAP Yapı, Şubat ayında konut alanlara Maldivler tatili hediye ediyor.
Geçtiğimiz yıl International Property Awards tarafından ‘Dünyanın En İyi Yapı Geliştirme' projesi seçilen İstMarina, eşine ender rastlanan bir kampanyaya imza atıyor. Sevgililer Günü dolayısıyla Şubat ayı boyunca İstMarina'dan rezidans konut alanlar, 100 bin liraya yaklaşan indirim ile Maldivler'de tatil yapmaya hak kazanıyor.

Kampanya nedeniyle bir açıklama yapan DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz İstMarina projesinin satış başarısıyla ve aldığı dünya çapındaki ödüllerle kendilerini gururlandırdığını belirtTİ. Yılmaz sözlerine şöyle devam etti:

Başarıları ödüllendirildi

İstMarina ile Türkiye'ye ve İstanbul'a değer kazandırdığımız kanatindeyim. Çalışmalarımızın karşılığını önce Londra, akabinde Dubai'den aldığımız uluslararası ödüllerle aldık. International Property Awards tarafından ‘Dünyanın En İyi Yapı Geliştirme' projesi seçildik. Buna ek olarak 2014'te yıllık bazda gelir kaleminde en fazla satışı gerçekleşen projesi olduk. Şimdi de bu mutluluğu siz müşterilerimiz ile paylaşmak istiyoruz” dide konuştu.

İstMarina'da 34 metrekarelik en küçük rezidanstan 720 metrekareye  uzanan farklı seçenekler yer alıyor. Farklı tiplerdeki 1+0'dan 5+1'e kadar çeşitlenen konutlarla her türlü ihtiyaç ve beğeniye hitap ediliyor.

KDV'si yüzde 1

1463 ünitenin yer aldığı projede tüm rezidansların adalar manzarasının yanı sıra, her türlü sosyal ve sportif aktivite alanları yer alıyor. Hava ve deniz ulaşımındaki kolaylıkların yanı sıra hızlı tren hattının da yürüme mesafesinde olması projeye yatırımı değerli kılıyor. Projenin kısa vadede yüzde 100, uzun vadede yüzde 300 prim yapacağı öngörülüyor. KDV oranının yüzde 1 olması da avantaj arz ediyor.

Maldivler tatili İstMarina Dap Yapı Ziya yılmaz