İstmarina Ofis / DAP Yapı

DAP Yapı firmasının İstmarina Ofis projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Dap yapı

Maldivler’de tatilin yolu Kartal’dan geçiyor

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 09.02.2015
Farklı mimarilerin ustası DAP Yapı, yine farklı bir kampanyaya imza attı. İstMarina’dan konut alanlar Maldivler’e tatile gidiyor.
Sevgililer Günü dolayısıyla tüm Şubat ayını kapsayan bir kampanya düzenleyen DAP Yapı, İstMarina'dan konut alan herkese 100 bin liraya kadar indirim ve çift kişilik Maldivler Tatili hediye ediyor. 

“Dünya'nın En İyi Yapı Geliştirme” projesi seçildikten sonra bu mutluluklarını müşterileri ile paylaşma kararı alın DAP Yapı Yönetimi, yine farklı bir kampanyaya imza attı. İstMarina'dan Şubat ayında rezidans daire alan herkesi rüya gibi bir tatil ile ödüllendiriliyor. İstMarina'nın çok az sayıda kalan rezidans dairelerinden Şubat ayında alanlar, dünyanın en ünlü tatil merkezlerinden Maldivler'de 3 veya 5 gün muhteşem bir tatil kazanacak. Kampanya, 28 Şubat'a kadar geçerli olacak. 

Water Bungalow'da konaklama 

İstanbul'dan Maldivler'e  gidiş dönüş uçak bileti ile Water Bungalow'da çift kişilik odalarda 3 gece veya 5 gece tam pansiyon konaklamayı içeren ve Şubat ayı sonuna kadar geçerli olacak Sevgililer Günü Kampanyası'ndan çok az sayıda kalan rezidans dairelerden satın alanlar yararlanabilecek. 

İstMarina'dan en romantik tatil hediyesi

DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz İstMarina projesinin benzersizliğiyle, satış başarısıyla ve aldığı Dünya çapındaki ödüllerle kendilerini gururlandırdığını belirterek, şunları söyledi:
 
“DAP Yapı olarak İstanbul'un farklı bölgelerinde geleceğin projelerini geliştiriyoruz. İstMarina projemizle ülkemize değer kattık. Çalışmalarımızın karşılığını önce Londra, akabinde Dubai'den aldığımız uluslararası ödüllerle taçlandırdık. Önünde mega yat marina alanı bulunan, içinden hızlı tren geçen İstMarina, yarısı açık yarısı kapalı alışveriş merkezi, otel, özel okul, özel hastane, restoranlar, park ve dini tesis alanlarıyla “Dünyanın en iyi karma yaşam projesi” olarak nitelendiriliyor” diye konuştu.

İstmarina Maldivler Ziya yılmaz