Makyol Yaşam Beylikdüzü / Makyol İnşaat

Makyol İnşaat firmasının Makyol Yaşam Beylikdüzü projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Makyol Yaşam Beylikdüzü genel

Makyol Yaşam’ın örnek dairesi sizi bekliyor!

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 04.05.2015
İnşaatın yüzde 30’luk kısmını tamamlayan Makyol Yaşam Beylikdüzü, projenin yüzde 50’lik kısmını da yeni sahipleri ile buluşturdu.
Konut projeleri bakımından sosyo-ekonomik yelpazenin neredeyse tamamına hitap eden Beylikdüzü'nde güvenilir bir firma olan Makyol'un ilk markalı projesi Yaşam Beylikdüzü yükseliyor. İstanbul'un son yıllarda yerleşim amacıyla en çok tercih edilen ilçelerinden Beylikdüzü'nde geliştirilen Makyol Yaşam Beylikdüzü, toplam 90 bin metrekare inşaat alanında, 180 milyon liralık yatırım değeri hayat buluyor. Projede her ihtiyaca yönelik 1+1, 2+1, 3+1 ve bahçe katlarından oluşan 464 adet daire ve 84 adet meydan mağazası yer alıyor.

Ev sıcaklığını hissedin

Her geçen gün değeri yükselen Beylikdüzü'nde proje geliştirmenin kıvancını yaşadıklarını dile getiren Makyol Yaşam Beylikdüzü Satış ve Pazarlama Müdürü Ferda Deveci, yüzde 100 ev konseptinin faydalarını dile getirdi. Ev sıcaklığının hemen kendini hissettirdiği belirten Deveci, “İnsanların kendilerini güvende hissedebileceği sıcacık bir ev tasarladık. Hani uzaktan gördüğünüzde içinizi ısıtır ya… Tam da onun gibi bir şey” diyerek duygularını dile getirdi.

Hüseyin Belibağlı/Emlaktasondakika.com

 

Makyol Yaşam Beylikdüzü örnek daire Makyol Yaşam Beylikdüzü Ferrda Deveci