makyol santral

Makyol Santral, İtalyan Mutfağı Atölyesi'ne ev sahipliği yaptı

Sektörden Haberler 15.10.2018 17:22

Makyol Santral Buluşmaları’nın ikinci ayağı Mövenpick İstanbul’un İtalyan Şefi Giovanni Terracciano eşliğinde İtalyan Mutfağı Atölyesi ile gerçekleşti

Makyol güvencesiyle Bahçeşehir'in merkezinde yükselen Makyol Santral'in tanıtım ofisi, Bahçeşehirli aileler ve çocuklarının katılımıyla gerçekleştirilen İtalyan Mutfağı Atölyesi'yle renklendi. 

Makyol Santral Buluşmaları kapsamında 13 Ekim Cumartesi günü düzenlenen etkinlikte, Mövenpick İstanbul'un İtalyan Şefi Giovanni Terracciano, İtalyan kültürünün en özel lezzetlerinden biri olan Napoliten Ravioli yapımını anlattı. 

Etkinliğe katılan aileler, Makyol Santral satış ofisinin keyifli atmosferinde farklı yemek kültürlerini tanıyarak Napoliten Ravioli yapmayı öğrenirken, çocuklar da gün boyu yüz boyamadan sosis balona, oyun hamurundan boyama kitabına kadar gönüllerince eğlendiler.

Konforun Merkezinde, Merkezden Yaşama Açılan Bir Proje

Dünyaca ünlü mimarlık ofisi Roy Higgs Mimarlık tarafından projelendirilen Makyol Santral, toplam 16 bin 906 metrekare arazi üzerine tamamı teras veya balkonlu, ferah ve konforlu yaşam alanları sunan 1+1, 2+1 ve 3+1 formatlarda 5 blokta 407 daire, 9 villa ve ticari alanlardan oluşuyor. 

Konumu itibarıyla TEM Otoyolu ve D100 Karayolu gibi iki önemli ulaşım aksına çok yakın olan Makyol Santral'de alan sağlıklı yaşam ve spor alanlarından barbekü alanlarına, cep sinemasından özel tasarlanmış etkinlik ve kutlama alanlarına kadar çeşitli sosyal olanakların yanı sıra 16 bin metrekare kiralanabilir çarşı alanı, bistro café, restoran, kahve evi, market, gurme house, kuru temizleme & lostra, fırın, kuaför vb. alanları da yer alacak.