Makyol Yaşam Beylikdüzü / Makyol İnşaat

Makyol İnşaat firmasının Makyol Yaşam Beylikdüzü projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Makyol Yaşam Beylikdüzü Ferda Deveci

Makyol kalitesi ve güvencesi Beylikdüzü’nde!

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 16.05.2015
Türkiye’nin yüzünü güldüren projelere imza atan Makyol, Yaşam Beylikdüzü ile markalı konut ligine kaliteli, niş ve butik bir proje kazandırıyor.
Temel inşaat ve alt yapı çalışmalarında Türkiye'nin yüzünü güldüren projelere imza atan Makyol, Yaşam Beylikdüzü ile markalı konut ligine kaliteli, niş ve butik bir proje kazandırıyor.

Üst gelir seviyesindeki kitlenin tercihi haline gelen Beylikdüzü'nde 23 bin metrekare arsa üzerinde geliştirilen Makyol Yaşam Beylikdüzü 464 konuttan oluşuyor. 1+1'den 3+1'e kadar konut tiplerinin mevcut olduğu proje, geniş peysaj alanları, yürüyüş yolları ve hayatı kolaylaştıran konsepti ile dikkat çekiyor.

Aile yaşamı öncelikli

Makyol Yaşam Beylikdüzü'nün A ve A Plus aile yaşamına hitap ettiğine vurgu yaparak sözlerine başlayan Satış ve Pazarlama Müdürü Ferda Deveci, bölgenin gelişim aksında yer aldığı için geleceğinin parlak olduğunu dile getirdi. Kendi projeleri olan Makyol Yaşam Beylikdüzü'nün kaliteli malzemesi, iyi planlaması ve butik tarzı ile dikkat çektiğini ifade eden Deveci, “Beylikdüzü gelişen bir bölge ve yoğun talep alıyor. Bölgede markalı ve güzel projeler geliştiriliyor” dedi.

Çarşı meydan can damarı olacak

Peysaj alanlarına ilave olarak Beylikdüzü'nün sosyalleşme ihtiyacını karşılayan birde meydan bulunduğunu ifade eden Deveci, “Dört bin metrekarelik alanda 84 ticari ünite ile bölgenin alışveriş, keyif, sosyalleşme, spor ve buluşma ihtilacına hitap edeceğiz. Gençler burada buluşacak, hanımlar arkadaşlarıyla burada günün stresinden kurtulacak. Buradan spora gidilecek, dönüşte burada dinlenilecek” diyerek çarşı meydanın konsepti hakkında ipucu verdi. 

Hüseyin Belibağlı/Emlaktasondakika.com

Makyol Yaşam Beylikdüzü Ferda Deveci