Makyol Yaşam Beylikdüzü / Makyol İnşaat

Makyol İnşaat firmasının Makyol Yaşam Beylikdüzü projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Makyol Yaşam Beylikdüzü genel

Makyol Beylikdüzü’nde KDV yüzde 1!

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 04.05.2015
Düzenli gelişimi ve toplu ulaşım kolaylığı ile öne çıkan Beylikdüzü’nde yükselen Makyol Yaşam Beylikdüzü, geleceğin projesi olarak gösteriliyor.
Butik kullanım özellikleri, sosyal imkanları, meydanı, kaliteli işçiliği ve malzemesi ile benzerlerinden kolayca ayrılan Makyol Yaşam Beylikdüzü, konut sahibi olmak isteyenlere yüzde 1 KDV avantajı sunuyor. Kaba inşaatının yüzde 30'u tamamlanan projede yer alan konutlarında yüzde 50'si yeni sahiplerini buldu.

Tüm detaylar rahat kullanım için tasarlandı

Her ihtiyaca yönelik 1+1, 2+1, 3+1 ve bahçe katlarından oluşan bir proje kurguladıklarını söyleyen Makyol Yaşam Beylikdüzü Satış ve Pazarlama Müdürü Ferda Deveci, “464 adet daire ve 84 adet mağazanın bulunduğu projede geniş yaşam alanları, spor ve eğlence tesisini içeren sosyal imkanları yer alıyor. Yatırımcılarına yüzde 35 prim getirisi sağlamasını beklediğimiz projenin Eylül 2016'da teslim edilmesi planlanıyor” dedi.

Hüseyin Belibağlı/Emlaktasondakika.com

 

Makyol Yaşam Beylikdüzü