makrom yapının reklamında oynayan petek dinçöz

Makrom'un bir diğer mağduru ise Petek Dinçöz!

Sektörden Haberler Uğurcan Tokay 28.08.2015
Makrom Yapı'nın geçtiğimiz yıllarda reklam yüzü olan Petek Dinçöz, kendisininde mağdur olduğunu dile getirdi
'Bavulunu kap gel rezidans' projesiyle bir döneme damga vuran Makrom Yapı, Petek Dinçöz'ü de mağdur etti. Daha önce daire karşılığında reklam yüzü olan Dinçöz, firmadan herhangi bir konut alamadığını ifade etti. Son olarak şirketin sahibi Lütfi Bakırcı, Bakırköy'de bir hastanede boy uzatma operasyonu yaptırmak üzereyken gözaltına alınmıştı.

İstanbul Mali Şube Müdürlüğü'nün Makrom Yapı isimli bir inşaat firmasına yaptığı ve 18 kişinin gözaltına alındığı operasyon kapsamında ifade veren Petek Dinçöz, firma ile reklam yüzü olma karşılığında daire almak üzere anlaştığını ancak daireyi alamadığını söyledi.

Milliyet'ten Musa Kesler'in haberine göre Avukatıyla birlikte dün “bilgi sahibi” sıfatıyla ifade veren Dinçöz, firma sahipleriyle herhangi bir tanışıklığı olmadığını söyledi. Reklam yüzü olmanın karşılığında Esenyurt'taki projeden bir daire vereceklerini ifade eden Dinçöz, ofislerine gittiğinde maketten ev sattıklarını gördüğünü belirtti.

PARALARI TOPLADILAR EVLER ORTADA YOK

Dinçöz kimseyi ev alması için zorlamadığını ve kendisinin de mağdur olduğunu anlattı. Operasyon yapılan şirketin yönetim kurulu başkanı Lütfi Bakırcı'nın ise “boy ameliyatı” olduğu için özel bir hastanede olduğu ve ifadesinin henüz alınmadığı öğrenildi.

petek dinçöz makrom yapı mağdurları makrom yapı iflas makrom petek dinçöz