Mai Rezidrans

Mai Rezidans’da fiyatlar 298 bin liradan başlıyor!

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 20.04.2015
FerYapı kalitesiyle ve imzasıyla Kartal’da yükselen Mai’de 1. blokta teslimatlar devam ederken, 2. blok için teslimat tarihi eylül olarak açıklandı.
Mai Residence'de kampanya kapsamında Marmara Denizi'ne hakim manzarası konutlar ferah tasarımıyla dikkat çekiyor. Projede yer alan 1+1 ünitelerin peşin satış fiyatı 298 bin liradan başlarken 2+1 kullanım tipindeki ünitelerin başlangıç fiyatı 329 bin lira olarak belirlendi. Mai Rezidence'nin 1. bloğunun teslim edilirken ödemelerin bir yıl ertelenebildiğine dikkat çeken yetkililer,  peşinatsız ve ara ödemesiz yatırım yapma imkanı sağlandığını belirttiler.

Yatırım değeri ve ödeme kolaylığı nedeniyle projenin tercih edildiğini söyleyen Fer Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Ramadan Kumova, “İsteyenler yüzde 25 oranındaki peşinatı Mart 2016'da ödeme imkanına sahip. Yani peşinat bir yıl ertelenebiliyor. Bölgedeki yaşamın değer artışında önemli bir marka gücü olan Fer Yapı, ikinci blok teslimlerini ise eylülde gerçekleştirecek” diye konuştu. 

Marka değeri gelecek vaat ediyor

Mai Residence, İstanbul'un yatırım ve yaşam değeri gün geçtikçe yükselen değeri Kartal'da yükseliyor. Muhteşem deniz ve Adalar manzaralı proje, Kartal metrosuna 5 dakika yürüme mesafesinde E-5 karayolu üzerinde yer alıyor. Son kullanıcı ve yatırımcılardan ilgi gören Mai Residence, fitness salonu, çok amaçlı salon, VIP lounge, kafeler ve mağazalar, concierge hizmetleri, havuz, çocuk oyun alanları, hobi alanları, mini müzik stüdyosu, sinema odası, depo alanları ve her katta bulunan kat bahçesi gibi yaşama değer katacak ayrıcalıkları da bünyesinde barındırıyor. 

Hüseyin Belibağlı/Emlaktasondakika.com

FerYapı Kartal Mai Rezidans