Mahall Ankara / Türkerler İnşaat

Türkerler İnşaat firmasının Mahall Ankara projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Mahall Ankara

Mahall Ankara ve Mahall Bomonti'de Divan konforu!

Sektörden Haberler Zeynep Karabağ 11.10.2016
Divan Grubu, Türkerler Holding projeleri olan Mahalla Ankara ve Mahall Bomonti İzmir projelerinin işletmesini üstlendi.
Koç Holding iştiraki Divan Grubu, Türkerler Holding tarafından geliştirilen Mahall Ankara projesinin bir bölümünün ve Kule ofislerin işletmesini, Mahall Bomonti İzmir projesindeki tüm rezidansların, işletmesini “Divan Residence” markası ile üstlenecek.

İki grubun işbirliğine ilişkin imza töreni Divan İstanbul'da düzenlenen basın toplantısıyla gerçekleştirildi. 10 yıl sürecek işletme anlaşmalarına Divan Grubu CEO'su Richard Appelbaum ve Türkerler Holding Genel Koordinatörü Attila Sezgin imza attı.

Türkerler Holding Yönetim Genel Koordinatörü Attila Sezgin , Türkiye'nin en köklü gruplarından biriyle işbirliği yapmaktan büyük memnuniyet duyduklarını belirterek, “İnanıyorum ki bu işbirliği gayrimenkul sektöründe standartları çok daha yukarı taşıyacaktır” dedi. Attila Sezgin, “Türkerler Holding olarak 50 yıla dayanan köklü geçmişimizde önemli projeler gerçekleştirdik. Taahhüt, gayrimenkul geliştirme, yenilenebilir enerji, doğal gaz dağıtım ve ticareti, kamu özel ortaklığı projeleri ve tekstilde Türkiye'nin en iddialı projelerine imza attık. Devam eden projelerimizin toplam yatırım miktarı 5 milyar Dolar. 3 yılda ulaşacağımız yatırım miktarı yaklaşık 8 milyar Dolar'dır. İnşaatta 1993'ten bu yana 5 milyon metrekare hacmine ulaştık. Halen 13 bin 500 kişi istihdam ediyoruz. Ülkenin dört bir yanında ve küresel arenada hizmet vermeye devam edeceğiz. Gayrimenkul sektöründe de seviyeyi uluslararası standartların da ötesine taşımayı hedefliyoruz. Bu işbirliği bu hedefimizi gerçekleştirmede önemli bir adımdır” diye konuştu.

Attila Sezgin /Türkerler Holding Genel Koordinatörü - Richard P. Appelbaum / <a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Divan+Grubu'>Divan Grubu</a> CEO
Divan Grubu CEO'su Richard P. Appelbaum - Türkerler Holding Genel Koordinatörü Attila Sezgin

Divan Grubu olarak, Türkerler'le işbirliği yapmaktan büyük mutluluk ve gurur duyuyoruz”

Divan Grubu CEO'su Richard P. Appelbaum, Türkerler'le işbirliği yapmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi. Divan markasının 60 yıllık köklü bir geçmişe sahip olduğunu vurgulayan Appelbaum, halen Türkiye'de ve yurtdışında 22 farklı markayla 120 ayrı birimde faaliyet gösterdiklerini kaydetti.

Turizm ve yeme-içme sektöründen sonra 2012 yılında gayrimenkul geliştirme sektörüne girme kararı aldıklarını belirten Appelbaum, “Divan Grubu olarak, birlikte çalışacağımız ortakları belirlerken haklı olarak çok seçici davranıyoruz. Çünkü amacımız kendi uzmanlık alanlarımızı daha ileri seviyeye taşırken, hem ortaklarımız hem de bizim geliştirmekte olduğumuz projelerde; konaklayan ya da buralarda yaşayan misafirlerimizin deneyimini en üst seviyeye çıkarabilmektir. Bu nedenle Türkerler Grubu'yla birlikte hem Ankara, hem de İzmir'de hayata geçireceğimiz projelerin duyurusunu yapmaktan büyük bir mutluluk ve gurur duyuyoruz” diye konuştu.

mahall bomonti izmir
Mahall Bomonti İzmir

Mahall Ankara ve Mahall Bomonti İzmir'deki ofislerde ve rezidanslarda 5 yıldızlı otel konforu sunmayı vadettiklerini vurgulayan Richard P. Appelbaum şöyle konuştu: “Konfor, rahatlık ve verimlilik Divan'ın Türk ev sahipliği, Türk konukseverliğiyle birleşecek ve çok yakın bir zamanda Ankara'da ve ondan bir süre sonra da İzmir'de konut sahipleriyle buluşacak. Bugünü güzel kılan özelliklerden bir tanesi de iki tane rezidans projesinin duyurusunu aynı anda yapıyor olmamız. Bugünkü duyuruyla birlikte Türkerler Holding'le gelecekte gerçekleştireceğimiz bir takım ortaklıkların da temellerini atmış olduğumuzu umuyorum. Umuyorum ki bugün temellerini attığımız bu güzel iş ilişkisi Türkiye'de her iki holdingin de büyümesine ve genişlemesine katkı vermeye devam edecektir.”

MAHALL BOMONTİ İZMİR

Ege'nin incisi İzmir'de tarihi Bomonti arazisinde, fabrika binalarından oluşan 9 tarihi binanın restorasyonu ile uluslararası standartlarda yepyeni bir yaşam, iş ve eğlence merkezi yükseliyor: Uluslararası standartlarda ofis katları, rezidanslar, dünya markası eğlence ve alışveriş markalarından oluşan meydanı, müze, açık hava sineması, 58. kattan tüm körfeze hakim seyir terası, şık restoran ve kafelerden oluşacak proje, özgün konseptiyle İzmir'de birçok ilki bir arada sunacak. Mahall İzmir Bomonti, kentin, yaşam kalitesi, tasarım anlayışı, inşaat teknolojisi ve güvenlik seviyesi en yüksek projesi olarak tasarlandı. Biri 58 katlı, 9'u tarihi toplam 12 bloktan oluşan projede 470 konut, 572 ofis, 90 ticari birim bulunuyor. Projedeki LOFT konut konsepti, çift kat tavan yüksekliği ve geniş teraslı tasarlandı. Küçük konutlar anahtar teslim, yatak dahil tüm mobilyalari ve mefruşatı ile teslim edilecek. 2 ve 3 odali konutlarda ise Körfez manzaralı geniş balkon ve teraslar yaşayanların İzmir'in keyfini çıkartabilmesi için özel olarak tasarlandı.

Divan Residence, Mahall Bomonti İzmir projesinin rezidans işletmeciliğini üstleniyor olacak.

mahall ankara
Mahall Ankara

MAHALL ANKARA

Ekim 2016 itibariyle teslim edilmeye baslanan Mahall Ankara, Eskişehir Yolu üzerinden günde 10 bin kişinin yaşayacağı, çalışacağı, eğleneceği bir konut, ofis, alışveriş alanlarından oluşan farklı ve çok yönlü bir karma proje... Kent mimarisiyle uyumlu, özellikleriyle şehre değer katan, değişen ihtiyaçlara yanıt verebilen, teknolojik altyapısı güçlü, sosyal alanları, otoparkı ve ulaşım olanaklarıyla sakinlerinin yaşamını kolaylaştıran Mahall Ankara; mahalle sıcaklığını yaşatma temasıyla planlandı. Proje çerçevesinde 315 adet ofis, 246 adet konut, 78 adet City Suits ve 64 adet mağaza ile pek çok fonksiyonu içinde barındırıyor.

Divan Grubu Mahall Ankara Mahall Bomonti