Levent Life Residence 2 / Baray

Baray firmasının Levent Life Residence 2 projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Levent Life 2

Levent Life 2'yi müşterinin istekleri şekillendiriyor

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 27.02.2015
Markalı konut liginde üst gelir grubuna hitap eden Svot Yapı, İmaj İnşaat ve Baray İnşaat ortaklığı başarılarını yeni projelerde devam ettiriyor.
Elde ettikleri konut ve ofis bilgilerini yeni projelerde değerlendirerek yollarına devam ettiklerini belirten Svot Yapı Pazarlama Müdürü Ali Şener, müşteri kitlelerini çok iyi tanıdıklarını ifade etti. Levent Life 1'den alım yapanların ikinci projeyi yakından takip ettiklerini ve satışı çıkar çıkmaz çok kısa bir sürede yüksek miktarda alım yaptıklarını söyleyen Şener, “Levent'teki alıcı kitle Türkiye'nin en büyük şirketlerini yer aldığı bir lokasyon. Bu insanların ihtiyaçları ortada. Güvenlik, sağlamlık, sağlıklı olması gibi şeyleri sormuyorlar bile. Onları temel ihtiyaç olarak görüyorlar. Trafikte zaman kaybetmek istemiyorlar. Rezidans hizmetlerinin çok iyi olması gerekiyor” dedi.

Zekeriyaköy'deki villa bolluğunda kısa sürede sattılar 

İmaj Garden Zekeriyaköy'deki 20 bağımsız bölümü çok kısa sürede sahipleri ile buluşturduklarını kaydeden Şener, “Buradan alım yapan kitle son derece hassas. Ne istediğini biliyor. Malzeme kalitesine, alanların kullanımına, özel isteklere ve kişiselleştirmeye önem veriliyor” dedi.

Lüks yaşayanlar çıtayı yukarı taşımak istiyor

A plustaki insanların konut alırken bu zamana kadar sahip oldukları lüksü korumak ve daha yukarı çekmek istediklerini söyleyen Şener, “Bu kesimin beklentisi toplu konuttan ev alanların beklentisi ile bir değil zaten. Örneğin buradan ev alan bir hanım, banyoya girdiğinde fanlardaki nem sensörünün olup olmadığını soruyor. Niş ve kaliteden anlayan, onları yaşayan ve onu bir adım daha ileri taşımak isteyen insanlar. Akıllı evlerin ayarını hep daha ileride yaşıyorlar. Tabletten evlerine erişip istedikleri gibi ayar yapıyorlar” diye konuştu. 

Levent Life 2 İletişim Bilgileri;

Web: http://leventlife.com/

Telefon: 444 59 58

Svot Yapı İmaj İnşaat Baray İnşaat Levent Life 2 TrabyaLife Ali Şener