legrand

Legrand Dijital Zaman Saatleri yaşam alanlarınızı yönetiyor

Sektörden Haberler Cansu Yılmaz 16.07.2017
Yaşam alanındaki ihtiyaçların tek bir noktadan çözülmesine olanak tanıyan Legrand Dijital Zaman Saatleri ile gözünüz arkada kalmıyor.
Zaman saatleriyle boşa harcanan enerji kullanımını sonlandırarak, aydınlatma ve elektrik sistemlerinde yüzde 11'e kadar enerji tasarrufu sağlayan Legrand, takipçileri için bahçe sulamasından akvaryumdaki balıkların bakımına kadar her detayıDijital Zaman Saatleri ile üstleniyor. Hatta hırsızlık olayları için önlem almaya da yardımcı olanDijital Zaman Saatleri, çevre ve dükkan tabela aydınlatması gibi uygulamaların yanı sıra işyerleri ve fabrikalarda mesai zili, okullarda ise ders zili sistemlerindetercih ediliyor.

Zamana bağlanmak istenen her tür elektrik sistemi ve elektronik cihaz, zaman saatleri tarafından saniye, dakika veya saat düzeyinde hassasiyetle açılıp kapanabiliyor. Bu yönleriyle beğeni toplayan LegrandDijital Zaman Saatleri, kullanıcısına, maliyet avantajının yanı sıra zaman ve yer kazancı da sağlıyor.

Yer ve mekan tanımayan dijital saatler…

Legrand,  portföyündeki standart dijital ya da coğrafi konum ayarlı dijital zaman saatleriyle de yaşam alanlarının kontrolünün sağlanmasına olanak tanıyor. Birçok işlevi bir arada sunan dijital modellerde 1 veya 2 çıkış, opsiyonel olarak tercih edilen coğrafi konumlu dijital modellerde ise 1,2 ya da4 çıkış seçenekleri bulunuyor.

legrand dijital zaman saatleri