Lal Gayrimenkul Değerleme mipim

Lal Gayrimenkul Değerleme, MIPIM 2016'da yerini aldı!

Sektörden Haberler Sinem Öztürk 15.03.2016
Lal Gayrimenkul Değerleme, dünyanın en prestijli gayrimenkul fuarı olan MIPIM 2016’da açtığı stant ile yerini aldı.
Fransa'nın Cannes kentinde 1989 yılından bu yana düzenlenen ve dünyanın en prestijli gayrimenkul fuarı olarak anılan “MIPIM Uluslararası Gayrimenkul Fuar”ı, 100'e yakın ülkeden gayrimenkul sektörünün öncülerinin katılımı ile gerçekleşiyor. Lal Gayrimenkul Değerleme ve Müşavirlik A.Ş. 2015 yılında olduğu gibi bu yıl da Türkiye'den MIPIM'e katılıp stant açan şirketler içerisinde yer alıyor.

 
2011 yılından bu yana MIPIM'e katılmakta olan ve son iki yıldır R7 E68 numaralı stantta misafirlerini ağırlayan Lal Gayrimenkul Değerleme ve Müşavirlik A.Ş.'yi, MIPIM 2016'da Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Öz, Genel Müdür Eda Öz, Şirket Kurucusu İclal Öz, Kurumsal Değerleme Bölüm Müdürü Erinç Barış, Eğitim Müdürü Osman Yüksel ve İletişim Sorumlusu Alper Yanıkömer temsil ediyor.
 
Türkiye gayrimenkul piyasasının son yıllardaki yükselişine dikkat çeken Lal Değerleme Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Öz, yükselişin sürmesi açısından yabancı yatırımcıların önemli olduğunu belirterek, “Uluslararası platformda gayrimenkul piyasalarına yön veren şirketlerin katılımı ile gerçekleştirilen MIPIM'de, Lal Gayrimenkul Değerleme A.Ş. olarak bu yıl da stant açan şirketler arasında yer almaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.
 
Lal Değerleme Kurumsal Değerleme Bölüm Müdürü Erinç Barış ise, yaklaşık 20 bin metrekarelik alanda toplamda 21 bin 400 katılımcı ile düzenlenen ve tüm dünya gayrimenkul sektörünü yakından ilgilendiren birbirinden önemli konuların değerlendirildiği 90'ı aşkın etkinlik gerçekleştirildiğine dikkat çekerek, 4 gün boyunca tüm dünya gayrimenkul piyasasının MIPIM'e odaklandığını ifade etti.

Lal Gayrimenkul Değerleme MIPIM Uluslararası Gayrimenkul Fuar