Keller Williams Bodrum Bölge Müdürlüğü  şubesinde çalışanlar

KW'ın Bodrum Bölge Müdürlüğü 1. yılını kutladı

Sektörden Haberler Emine Pile 13.01.2016
Gayrimenkul danışmanlık şirketi Keller Williams’ın Türkiye bünyesinde hizmet veren Bodrum Bölge Müdürlüğü 1. yılını 80 danışmanıyla kutladı.
Bodrum'da alanında uzman danışmanların görev aldığı Keller Williams Bodrum Bölge Müdürlüğü açılışının birinci yılını kutluyor. Geçtiğimiz Ocak ayında 12 kişiyle çıkılan yolda bugün 80 danışmanın görev aldığını belirten Keller Williams Bodrum Bölge Müdürlüğü Yönetici Ortağı Burak Gözüm; “Keller Williams kültürü gereği biz her zaman danışmanlarımızla büyümeye inanırız. Sadece bir yılda danışman sayımızı yaklaşık 7 kat arttırdık. Kurum kültürümüzle tanışan, bizi anlayan ve gerçekten gayrimenkul sektörüne gönül veren kişilerle hedefimiz 2016 yılında danışman şirket sayımızı 120'ye çıkartarak büyümek ve başarılı projelerin altına imza atmaya devam etmek. Mayıs ayında ise sektörün en büyük etkinliklerinden biri olan “Family Reunion Türkiye” etkinliğinin ev sahipliğini yapmaya hazırlanıyoruz. 10 yıldır Amerika'da düzenlenen Aile Buluşması anlamına gelen “Family Reunion” etkinliği kapsamında dünyanın dört bir yanından 10 binlerce danışman hem kişisel gelişimlerine katkı sağlamak hem de işlerini geliştirmek için bir araya geliyor. Geleneksel hale gelen bu etkinlik bu yıl Avrupa'da ilk kez Türkiye'de geçekleşecek ve sektörün tüm oyuncularına açık olacak. Bu eşsiz deneyimin içinde yer almanın mutluluğunu yaşıyoruz" dedi.

Bodrum Bölge Müdürlüğü 7 Kat Büyüdü

Dünya çapında en fazla danışmana sahip dünyanın en büyük gayrimenkul danışmanlık şirketi Keller Williams Türkiye Ülke Direktörü Emre Erol; “Bodrum Bölge Müdürlüğümüz bir sene içinde yaklaşık 7 kat büyüyerek ilk senesini karlı bir işletme olarak kapattı ve farkını bir kez daha ortaya koydu. Keller Williams olarak doğru kişiler ile işbirliği yapmanın başarıya beraberinde getirdiğine inanırız. KW Bodrum ile işbirliği içinde olmaktan çok gururluyuz, önümüzdeki dönemlerde de bir çok başarının altına imza atmaya devam edeceğiz” dedi.

2016'da hedef işlem sayısını 2 katına çıkartmak

Son yıllarda Bodrum'da eğitim, sağlık ve spor yatırımlarının artması ile beraber büyük şehir yaşantısını değiştirmek isteyen kişilerin Bodrum'u geçiş noktası olarak kullandığının altını çizen Burak Gözüm; “Hem yaz hem de kış aylarını Bodrum'da geçirmek isteyen yatırımcıların bölgeye ilgisi hız kesmeden devam ediyor. Bölge müdürlüğümüzde görev alan danışmanlarımızın sistemli ve profesyonel çalışmaları ile kış aylarında da işlem yoğunluğumuz oldukça fazla. Geçtiğimiz yıl gerçekleştirdiğimiz satış işlem sayısı ile tüm bölge müdürlükleri arasında işlem sayısı ve ciro sıralamasında birinci sırada yer aldık. Keller Williams Türkiye'nin de öngördüğü üzere 2016 yılı verimlilik yılı olacak ve biz de danışmanlarımızın işlem adedini ve danışman başına düşen brüt hizmet bedelini artırmak üzere verimlilik koçluğunu hayata geçiriyor olacağız. Sağlanacak bu koçluk eğitimi ile danışmanlarımız kendilerini geliştirecek ve işlerini büyütme imkanı bulacak. Aynı zamanda müşterilerimize de en iyi hizmeti sunmaya devam edeceğiz. Şu an Bodrum'da büyük ses getiren Yarbasan Taş Evler, Mirage Marina, One Golf Resort, Dibeklihan, Sierra Hills, Yıldız Evler, Pukka Rue, Pukka Perla, Kalamış Evleri, Saklı Vadi, Saranda Resort Çeşme ve Doğalkaya projelerinin tek yetkili satış temsilcisiyiz, bölgeye değer katan prestijli markaların başlattığı yatırımların danışmanlığını önümüzdeki süreçte de Keller Williams Bodrum Bölge Müdürlüğü olarak üstlenmeye devam edeceğiz” dedi.

 

Keller Williams Bodrum Bölge Müdürlüğü