Kriya Time Tuzla / Satya Yapı

Satya Yapı firmasının Kriya Time Tuzla projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Satya Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Aydoğan

'Kriya Time Tuzla, yüzde 40'a yakın talep topladı'

Sektörden Haberler Emine Pile 24.11.2015
Satya Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Aydoğan, Emlaktasondakika.com’un canlı yayınında...
Emlak ve gayrimenkul haberciliği konusunda adından söz ettiren Emlaktasondakika.com canlı yayın röportajlarına aralıksız devam ediyor. Sektörün başarılı isimlerini ağırlayan Emlaktasondakika.com ekibinin bugünkü konuğu Satya Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Aydoğan oldu.

İstanbul'un hızla gelişim gösteren bölgelerinden Tuzla'da hayata geçirilen Kriya Time Tuzla projesi hakkında önemli bilgiler veren Aydoğan, sektör değerlendirmesinde bulunarak yeni yatırım planlarını anlattı. Sektörün deneyimli ismi Yılmaz Aydoğan, Emlaktasondakika Editörü Uğurcan Tokay'ın sorularını cevapladı.  

Kriya ile 'hareket' Satya ile 'dürüstlük'

Satya Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Aydoğan, canlı yayında öncelikle Kriya kelimesinin anlamının Sanskritçe'de 'hareket', Satya'nın ise 'dürüstlük' olduğunu açıkladı. Satya Yapı olarak Tuzla'da hayata geçirdikleri projenin yanı sıra Kriya Time Kartal ve Kriya Time Pendik projelerini de hayata  geçireceklerini söyledi. Yatırım planları hakkında bilgiler veren Aydoğan, Kadıköy Kızıltoprak'ta ise kentsel dönüşüm projesi yapacaklarını belirtti. 

Yüzde 40'a yakın talep!

Aydoğan, yeni projelerinin satış hedefi ile ilgili olarak "Lansman öncesinde yüzde 40'a yakın talep topladık. Hedef, kaba inşaat bitmeden tüm konutları satmak. Müşterinin ne istediğini bilmek gerekir. Ne istediklerini bildiğiniz zaman bütün konutlar satılır" dedi. Ayrıca bir proje yaparken doğru yer, doğru proje ve doğru fiyat politikasının önemine dikkat çekti.   

Önümüzdeki yıllarda gayrimenkul sektörünün daha da büyüyeceğini belirten Yılmaz Aydoğan, Avrupa Yakası'nda proje üretmeyi düşünmediklerini, Anadolu Yakası'nı ve bölgenin patronlarını çok iyi bildiklerini ifade etti. 

Kriya Timr Tuzla blokları

Tuzla'nın en değerli bölgesinde hayata geçirilen Kriya Time Tuzla'nın blokları ve yeşil alanları...

165 bin liraya daire sahibi olmak mümkün! 

Gerek fiyatları gerek lokasyonu ile büyük bir ilgi toplayan Kriya Time Tuzla'da daire fiyatları 165 bin liradan başlangıç gösteriyor. 1+1'den 3+1'e kadar farklı daire seçeneklerinin yer aldığı 188 konutluk projede yüzde 50 peşinatla 36 ay vade farksız taksit yapılıyor. Ayrıca peşin alımlarda yüzde 5 indirim avantajı sunuluyor. Aralık ayında lansmana çıkması beklenen proje, Tuzla Hızır Reis Caddesi üstünde, trafik ve yol gürültüsü olmayan ancak çok kolay ulaşılabilen bir konumda hayata geçiriliyor. 

Kriya Time Tuzla Yılmaz Aydoğan Satya Yapı