Semerkand Line Home Office / Semerkand Yapı

Semerkand Yapı firmasının Semerkand Line Home Office projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Kozzankara

KozzAnkara’da otel konforu çok ekonomik olacak

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 14.03.2015
Kozlar İnşaat ve Semerkand Yapı güvencesi ve kalitesiyle inşa edilen KozzAnkara’da yaşam başlarken ticari üniteleri de Mayıs ayında tamamlanacak.
Beş bileşenli rezidans hizmetleriyle otel konforunun söz konusu olduğu projede güvenlik, bilgi ve danışma, temizlik ve bakım, organizasyon ve yönetim hizmetleri de sunulacak. Aylık aidatların 350 lira seviyesinde olduğu KozzAnkara'da otel konforu ve rezidans yaşamına ekonomik bütçelerle ulaşılacak. 

Toplam arsa alanı 21 bin 400 metrekare olan KozzAnkara, Ümitköy Konutkent'te inşa ediliyor. Projede kapalı yüzme havuzu, basket ve tenis sahaları, fitness, sauna, squash, bilardo gibi spor alanlarının yanı sıra açık ve kapalı otopark alanları, kafeterya, park, bahçe ve mesire alanları da bulunuyor. 

KozzAnkara projesinin arsa sahibi olan Semerkand Yapı, Türkiye genelinde turizm, inşaat ve enerji alanında faaliyet gösteriyor. Semerkand Yapı 1989'dan bu yana binlerce konut, işyeri ve altyapı tecrübesiyle özellikle İstanbul'da kent çevresinde gelişmekte olan yeni yerleşim birimlerinde, ülke ekonomisine katkıda bulunan kalıcı, yenilikçi, şehrine vefalı, doğaya saygılı, insan hayatına değer katan birçok önemli projeye imza atıyor.

İletişim Bilgileri 

0312 227 80 85-86

www.kozzankara.com

KozzAnkara Kozlar İnşaat Semerkand Yapı