Körfezli yatırımcılar

Körfezli yatırımcılar İstanbul’un yolunu tuttu

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 21.04.2015
Türkiye’nin gayrimenkul değerinden pay almak isteyen yabancı yatırımcılar Daleel Group ve JNR Fuarcılık’ın Zirve’sinde buluşuyor.
Emlaktasondakika.com'un medya sponsoru olduğu, Daleel Group ve JNR Fuarcılık'ın birlikte düzenlediği 9. Arap-Türk Gayrimenkul Zirvesi, 24-26 Nisan 2015 tarihleri arasında Hilton Convention Center'de yapılıyor.

Körfez Ülkeleri olarak bilinen Katar, Kuveyt, Bahreyn, Abu Dhabi, Umman, Ürdün, Suudi Arabistan ve Dubai'ye ilaveten Azerbaycan, Fas, Mısır, Kazakistan, İran ve Irak'tan gelecek seçkin yatırımcılar ülkemize konuk oluyor.

Emlak ve gayrimenkul başta olmak üzere Türkiye'de yatırım yapma imkanı arayan yabancılara dönük olarak düzenlenen zirve ile Türkiye'ye yüz milyonlarca dolarlık yatırımın akması planlanıyor.

Emlaktasondakika.com kilit rol oynayacak

Medya sponsorlu ayağını üstlenen emlaktasondakika.com zirve boyunca tüm toplantıları ve konuşmaları takip ederek okurlarına sıcağı sıcağına ulaştıracak. Canlı yayınlar, zirveden görüşler, özel haberler, yeni projeler, yeni anlaşmalar ve işbirliklerini takip etmesi planlanan yayın akışı gayrimenkul gündemine yön verecek. Ayrıca Türkiye'nin Arap Coğrafyası ve dünyadaki gayrimenkul sektörüne yön vermesi konuşulacak.

Zirve, CNN Türk'den Cem Seymen'in moderatörlüğünde gerçekleşecek. Zirve kapsamında “Türkiye Gayrimenkul Sektörü”ne katkıları ve yatırımlarından dolayı katılacak sürpriz konuşmacı ve yatırımcılara teşekkür plaketi takdim edilecek.

Daleel Group ve JNR Fuarcılık'ın birlikte düzenleyeceği fuarda gayrimenkul sektörünün temsilcilerini ve alıcıları bir araya gelecek. Ekonomik fayda sağlamayı misyon edinen fuarları ile firmaları hedeflerine ulaştırmak için 8 yıldır düzenlenen fuara son yıllarda özellikle Körfez Bölgesi'nden yoğun talep oluyor. 

JNR Exhibitions Congress & Event
Tel. 0090 0212 219 94 95
Fax.0090 0212 219 89 73 
Web .http://www.realestatefairturkey.org

yabancı yatırımcı Daleel Group JNR Fuarcılık 9. Arap-Türk Gayrimenkul Zirvesi