kordsa

Kordsa, 26. Kalite Kongresi’ne sponsor oldu

Sektörden Haberler 24.11.2017 10:42

İnşaat güçlendirme ve kompozit teknolojileri lideri Kordsa, Kalder tarafından 26’ıncısı düzenlenen Kalite Kongresi’nin sponsorluğunu üstlendi.

İstanbul'da 21-22 Kasım tarihlerinde düzenlenen 26. Kalite Kongresi, içinde bulunduğumuz dönüşüm çağında şirketlerin ayakta kalabilmeleri, pazar konumlarını koruyabilmeleri ve iyileştirebilmeleri amacıyla bu yıl ana temasını “Dönüşüme Liderlik” olarak belirledi. 

Açılış konuşmalarını Kalder Yönetim Kurulu Başkanı Buket Eminoğlu Pilavcı ve TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Erol Bilecik'in yaptığı kongrede, iki gün boyunca şirketlere rehberlik edecek ilham verici birçok panel gerçekleşti. 
Kordsa CEO'su Ali Çalışkan'ın da yönetim kurulu üyelerinden biri olduğu Kalder'in her yıl düzenlediği Kalite Kongresi kapsamında, uzman konuşmacılar eşliğinde sektörlerin geleceğine ışık tutuluyor. Kongre boyunca bu yıl “Kurumsal Mükemmellik ve Yönetim Sistemleri Sergisi” de katılımcıların ziyaretine açıktı. 

İki gün süren ve 2000'in üzerinde kişinin katıldığı kongrede; “Fütürizmden Realiteye: Dönüşen Dönüştüren Teknoloji”, “Değerlenen İnsani Yetenekler”, “Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri, Riskleri”, “Sürdürülebilirliğin Ana Faktörü Olarak Çalışan Güvenliği”, “İş Hayatında İyi Olma Hali: Ruhun Ergonomisi ve Mutluluk”, “Dönüşen Liderlik”, “Geleceğin İş Gücü”, “Avrupa'nın Dönüşen Yüzü-Dönüşüm ve Etkileri” ve “Yaşam Biçimi Olarak Kalite” gibi başlıklar altında gerçekleşen panel ve özel oturumlara birbirinden değerli konuşmacılar ve panelistler katıldı.