konut faizi

Konutta peşinat düştü, faizler sıfırlandı!

Sektörden Haberler 19.12.2016 08:26

Yeni yıl yaklaşırken, konut projeleri kampanyalarına hız verdi. Peşinatlarda düşüş yaşanırken bir çok konut projesi sıfır faiz uygulamasına geçti.

  • Kazlıçeşme sahil yolunda hayata geçen Büyükyalı İstanbul projesinde 31 Aralık tarihine kadar avantajlı ödeme planı geçerli. Kampanya kapsamında, yüzde 10 peşinat. 48 ay vade ve 0 faiz seçeneğiyle, banka kredisi ve kefile ihtiyaç duyulmadan. Büyükyalı‘da yatırım yapma fırsatı sunuluyor. 

büyükyalı istanbul
Büyükyalı İstanbul

  • Teknik Yapı devam eden Suadiye Sahil, Concord İstanbul, Evora Denizli ile teslime hazır Metropark ve Evora İstanbul'u kapsayan tüm projelerinde 100 ay sıfır faiz kampanyası başlattı. Daire fiyatının yüzde 30'unu peşin veren herkesin katılabildiği kampanya çerçevesinde 12. ayda yüzde 10. 24. ayda yüzde 10 ara ödeme bulunuyor. Kampanya 31 Aralık tarihine kadar geçerli olacak. 

Concord İstanbul
Concord İstanbul

  • Sinpaş Yapı. Ankara'daki Altınoran ve Marina Ankara projeleri için yeni bir kampanya hazırladı. Bu kampanya ile banka kredisiz 84 ay vade ile ev alma fırsatı alıcısına bekliyor. 31 Aralık 2016 tarihine kadar geçerli olan kampanya ile Altınoran'a hemen taşınabilir ya da Marina Ankara'da kolayca ev sahibi olunabiliyor. 

sinpaş altınoran
Sinpaş Altınoran

  • Polatyol tarafından Bahçeşehir'de geliştirilen Eston Şehir Mahallem'de hayat bu yaz başlıyor, inşaatı devam eden Eston Şehir Mahallem'de metrekare fiyatı 4 bin 500 lira ile 5 bin lira arasında değişiyor. Projede, yeni kampanyayla konut kredisi ile anında yüzde 15 indirim ve 60 aya yüzde 0.70 faiz oranından yararlanmak ya da şirket ödeme planının vade farksız 60 ay vadeli ödeme seçeneğinden faydalanmak mümkün. 

Eston Şehir MahallemEston Şehir Mahallem

  • Ankara Batıkent Çakırlar Bölgesi'nde hayata geçirilen Mebuskent projesinde aylık 1.690 liradan başlayan taksitler ve 120 aya kadar vade ile "Yılın Son Fırsatı" kampanyasını başladı. 332 villa ve 10 blokta 652 daire olmak üzere toplam 984 konuttan oluşan projede. 10 yıla kadar vade seçeneği var. 

mebuskent

  • İstanbul Basın Ekspres Yolundaki Balance Guneşli'de yüzde 20 peşinat 0.70 faiz ve 60 ay vade uygulaması sürüyor. 

balance güneşli
Balance Güneşli

  • Ofton İnşaat İstanbul Dolapdere'de 221 bağımsız bolum ve 4 ticari birim inşa ediyor. Fiyatların 588 bin liradan başladığı Elysium Soul Beyoğlu projesinde Ofton finansman sistemiyle 36 ay sıfır faiz imkânı sunuluyor.

elysium soul beyoğlu
Elysium Soul Beyoğlu