Kiler Marmara Evleri / Kiler GYO

Kiler GYO firmasının Kiler Marmara Evleri projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Marmara Evleri Beylikdüzü

Kiler GYO, Marmara Evleri projesine başlıyor!

Sektörden Haberler Zeynep Karabağ 21.04.2017
Kiler GYO, Beylikdüzü- Yakuplu, Kavaklı Mahallesi'nde 800 konut ve 25 adet dükkandan oluşan Marmara Evleri projesinin startını verdi.
Kiler GYO, Beylikdüzü, Kavaklı Mahallesi'nde 30 bin 396 metrekarelik alan üzerinde inşa edeceği Marmara Evleri projesi için Çevresel Etki Değerlendirmesi (ÇED) sürecini başlattı. 

800 adet konut ve 25 adet ticari birimden oluşan Marmara Evleri Kavaklı'nın inşaat alanı 162 bin 247 metrekare olarak belirlendi. Site içerisinde sosyal tesis, kafe ve otopark da yer alacak. Kiler GYO'nun Marmara Evleri, 7 blok halinde yükselecek. 

kiler gyo <a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=marmara+evleri'>marmara evleri</a>
Kiler GYO Marmara Evleri proje alanı

1+1'lere yer verilmedi

Projede, 250 adet 2+1, 250 adet 3+1 ve 300 adet 4+1 daire bulunuyor. 1+1 dairelerin yer verilmediği Marmara Evleri'nde 2 bin 450 kişinin yaşaması öngörülüyor. Ulaşım imkanlarının genişliği ve proje alanının yapılaşmaya açık olması gibi sebeplerden dolayı Marmara Evleri projesinin ve bulunduğu arsanın başka bir alternatifi düşünülmedi. Marmara Evleri'nin bulunduğu arazinin merkezi konumu, ulaşım rahatlığı, çevrenin yüksek ticari potansiyeli ve reklam kabiliyeti projenin değerini artıracağı düşünülüyor. 

Kısmi mülkiyeti Kiler GYO'da, kısmi mülkiyeti ise farklı şahıslarda bulunan arsalar üzerinde Kat Karşılığı ve Hasılat Paylaşımı modellerine uygun şekilde inşa edilecek. Marmara Evleri Beylikdüzü, D-100 Karayoluna, Tem bağlantı yoluna ve Ambarlı Limanı'na yakın bir bölgede konumlandırılıyor.

Kiler GYO marmara evleri marmara evleri beylikdüzü