Şehri Dinle etkinliği

Keten Grup, 38. yılına özel bir etkinlik düzenledi!

Sektörden Haberler 23.05.2015 15:53

İnşaat sektörünün başarılı şirketlerinden Keten Grup, 38 yıldır butik ve prestijli inşaat projelerini İstanbul’un seçkin semtlerinde hayata geçiriyor.

Butik ve prestijli inşaat projeleri ile İstanbul'un seçkin semtlerinde konutlar üreten Keten Grup, 38. yılında farklı bir etkinliğe imza attı. Şehri dinleyerek ona yakışan, dokusuna uygun, zamana yenilmeyecek projeler inşa eden Keten Grup etkinlikte misafirlerine güzel anlar yaşattı. 

1977'de Nişantaşı'nda Ali Keten'in kurduğu inşaat şirketi 38. yılında yüksek mimar Ferhat Keten'in yönetiminde inşaattan bina yönetimine, emlak yatırımından otopark hizmetlerine geniş kapsamlı hizmetler sunan bir şirketler grubuna dönüştü. Grubun tüm şirketleri de 2015 yılı başında "Keten Grup" çatısı altında güçlerini birleştirdi.

Yeni kurumsal kimliğini, geçtiğimiz günlerde “Kerem Görsev&Ernie Watts” konseri ile basına ve iş dünyasına duyuran Keten Grup, hazırladığı etkinlikte "Şehri Dinle" sloganıyla İstanbullularla şehrin seslerini dinleyip tadını çıkarttı. 

Etkinlikte "Emirgan" albümüyle şehrin seslerini müziğe dönüştüren Kerem Görsev, 20 Mayıs gecesi Harbiye Askeri Müze'de Keten Grup dostlarına özel bir konser verdi.

Emlak sektörünün ve iş dünyasının önde gelen isimleri ile Keten Grup iş ortaklarının ve basın mensuplarının keyifli bir gece yaşadığı lansmanda, Keten Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ferhat Keten de davetlilere kısa bir teşekkür konuşması yaptı.

2015 yılında Nişantaşı, Cihangir, Bomonti, Çırağan, Salacak, Suadiye, Erenköy, Kanlıca, Taksim, Etiler gibi seçkin semtlerde yeni projeleriyle büyüyerek yoluna devam edecek olan Keten Grup; İstanbul'u seven, İstanbul'un dokusuna sahip çıkan mimari anlayışı, yüksek kalite standartları, seçkin tasarım tercihleriyle müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutacağını da belirtti.