<
Kentsel Vizyon Platformu

Kentsel Vizyon Platformu basınla bir araya geliyor

Sektörden Haberler Zeynep Karabağ 20.03.2015
Kentsel Vizyon Platformu, kentsel dönüşüm adına yeni bir rapor açıklayacak.
Nef Yönetim Kurulu Üyesi Erden Timur ve Kentsel Strateji Kurucu Ortağı Faruk Göksu tarafından hayata geçirilen Kentsel Vizyon Platformu, kentsel dönüşümde Sosyal Etki Değerlendirme raporunu bir toplantıyla açıklayacak.

İlk yılında, "81 Kent, 81 Vizyon", ikinci yılında "39Kent1İstanbul" programlarını oluşturan Kentsel Vizyon Platformu bu kez yeni bir fikir ile karşımıza çıkacak.

Kentsel Vizyon Platformu, kentsel dönüşüm projelerinde mekan ve yaşama olan olumsuz etkilerin belirlenmesi için ‘On Proje Onlarca Etki Programı' sonuçlarını dikkate alarak Sosyal Etki Değerlendirme (SED) Rehberi hazırladı.

Kentsel Vizyon Platformu tarafından yürütülen “On Proje Onlarca Etki Programı” ile İstanbul'da on adet kentsel dönüşüm alanında yapılan araştırmalar sonucunda halkın kentsel dönüşüm algısı ile mekân ve yaşama olan olumlu ve olumsuz etkileri 7 Nisan'da düzenlenecek basın buluşmasında ortaya konacak.

Nef Yönetim Kurulu Üyesi Erden Timur ve Kentsel Strateji Kurucu Ortağı Faruk Göksu'nun katılımıyla düzenlenecek buluşma 7 Nisan'da gerçekleştirilecek.

Kentsel Vizyon Platformu

Tarih: 7 Nisan 2015, Salı

Saat: 10.00-10.30 Karşılama ve kahvaltı

         10.30-12.00- Basın toplantısı

Yer: The House Cafe- Ortaköy, Fescizade salonu (Adres : Salhane Sokak No: 1 Ortaköy/İstanbul, (0212) 227 26 99)

Kentsel Vizyon Platformu