Queen Central Park / Sinpaş GYO

Sinpaş GYO firmasının Queen Central Park projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
sinpaş gyo yönetim kurulu başkanı avni çelik

Kentsel dönüşüm bir kez yapılmalı!

Sektörden Haberler Uğurcan Tokay 26.02.2016
Avni Çelik, dönüşümle birlikte sürdürülebilir kentler inşa etmek gerektiğini söyledi.
Sinpaş GYO'nun patronu Avni Çelik, 3. Her Yönüyle Kentsel Dönüşüm Kongresi'nde emlaktasondakika.com mikrofonlarına konuştu. Avni Çelik, kentsel dönüşüm üzerinde daha fazla çalışılması gerektiğini vurguladı.

İşte Avni Çelik'in açıklamaları…

“Bu tür etkinlikler, ortak aklın bulunması açısından çok önemli. Dünya, iç iletişimini bu sayede yapıyor. Kamu, artık sahanın sesine kulak veriyor. Önümüzdeki dönemde bu organizasyonların önemi daha da artacak”

“Türkiye bir takım bölgesel problemlerle boğuşuyor. Üstelik iç dinamiklerinde de sıkıntılar var. Ancak ölecek değiliz. Ayaktayız, geleceği planlıyoruz. Türkiye'ye yabancılardan da çok ilgi var. Biz, kaliteli hizmet anlayışını insanlara aşıladık. Sinpaş olarak sadece Ankara firmasıyken bugün dünyanın birçok ülkesinden davet alıyoruz. İnşaat sektörünün geleceği iyi olacak”

“Kentsel dönüşüm yaparken bu bir kez gerçekleştirmek gerek. Bu sürekli, sürdürülmesi gereken bir şey değil. Tam aksine, sürdürülebilir bir kent ortaya çıkarmak gerekiyor. Tabiat ve su kaynaklarımızın yok olmaması gerekli. Dönüşümde yapacağımız çok iş var”

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

kentsel dönüşüm sinpaş gyo avni çelik