Keller Williams Ataşehir Bölge Müdürlüğü Yönetici Ortağı

Keller Williams ailesi büyümesini sürdürüyor

Sektörden Haberler Emine Pile 27.01.2015
ABD’nin en fazla danışmana sahip gayrimenkul danışmanlık firması Keller Williams, profesyonel kadrosuyla büyümeye devam ediyor.
Uzun yıllar gayrimenkul sektöründe başarılı işlere imza atan Hakan Bek, Keller Williams Ataşehir Bölge Müdürlüğü Yönetici Ortağı olarak yeni görevine başladı. Bek, önümüzdeki süreçte KW Ataşehir Bölge Müdürlüğü'ndeki operasyonlardan sorumlu olacak.

Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi ve Bilgisayar Mühendisliği eğitimi alan Hakan Bek, yüksek lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi Uluslararası Finans Bölümü'nde aldı. Yüksek lisans eğitiminin ardından doktora eğitimini tamamladı.

İş hayatına 1985 yılında Türkiye İş Bankasında Uzman Eğitimci olarak adım atan Hakan Bek, İktisat Bankası ve Töbank'ta Hazine Müdürlüğü, Menkul Kıymetler Grup Müdürlüğü, Aktif Pasif Komitesi Üyeliği, Özel Projeler Müdürlüğü görevlerinde yer aldı ve 1991 yılında Töbank Fon1'i kurarak Yönetim Kurulu Başkanlığı'nı üstlendi. 

Profesyonel iş hayatının yanı sıra Bek, kendi aile şirketlerinin yönetimlerinde de bulundu. 2004 yılından itibaren gayrimenkul sektörü ile ilgilenmeye başlayan Hakan Bek 2006-2013 yıllarında  Remax Ataşehir Bölge Ofisi'nin brokerı olarak çalıştı.

Hakan Bek Keller Williams Ataşehir gayrimenkul danışmanlık