MÜSİAD

Katar İşadamları Derneği Başkanı MÜSİAD standında!

Sektörden Haberler 19.01.2018 22:37

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD), Katar İşadamları Derneği (QBA) Başkanı'na Expo Turkey by Qatar'da hediye takdim etti.

Expo Turkey by Qatar Fuarı bugün sona erdi. 17-19 Ocak 2018 tarihleri arasında Katar'ın Başkenti Doha'da düzenlendi. MÜSİAD ana partnerliğinde yapılan fuarda Katarlı yatırımcılar Türk projeleri ile yakından ilgilendi.
MÜSİAD ana partnerliğinde Katar'ın Başkenti Doha'da düzenlenen “Expo Turkey by Qatar”, Türkiye ile Katar arasındaki ticari ilişkilerin üst seviyelere çıkması adına büyük etkiye sahip oldu.

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Katar Ekonomi ve Ticaret Bakanı Şeyh Ahmed bin Casim bin Muhammed Al Sani, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı (TOBB)  Rıfat Hisarcıklıoğlu ve MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan öncülüğünde açılışı gerçekleştirilen fuar, ilk günden itibaren büyük bir ilgiye sahne oldu.

3 gün boyunca yoğun ziyaretçilerin geldiği fuarın son günü olan bugün, Katar İş Adamları Derneği (QBA) Yönetim Kurulu Başkanı Şeyh Faisal Bin Kassim Al Thani, MÜSİAD standını ziyaret etti. Stantta Şeyh Faisal Bin Kassim Al Thani'ye hediye takdim edildi.

MÜSİAD temsilcileri ve Katar İş Adamları Derneği (QBA) Yönetim Kurulu Başkanı Şeyh Faisal Bin Kassim Al Thani daha sonra Katar Emiri Şeyh Temim bin Hamad el Thani ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın olduğu Turkey With Qatar yazılı dev hatıra panosuna imzalarını atarak fotoğraf çekildiler.

Emine Pile/Emlaktasondakika.com