DKY On / DKY İnşaat

DKY İnşaat firmasının DKY On projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
DKY Kartal

Kartal’ın tercihi geniş kullanım ve cam balkon oldu

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 20.04.2015
Yeni nesil konutlarda kullanıcı eğilimlerini yakından takip eden DKY İnşaat, yeni konsepti cam balkon ile bir haftada yüzde 40’ını sattı.
Karma kullanım özellikleri taşıyan DKY Kartal'ı satışa çıkaran DKY İnşaat, bir haftada projenin yüzde 40'ını sattı. Projenin bu satış rakamlarına ulaşmasında firmanın tüketici eğilimlerini yakından takip etmesi ve buna uygun projeler geliştirmesi etken oldu. +1,5 olarak isimlendirilen konsepte ilave olanak balkonların cam ile kapatılması, hem kullanım alanlarını çoğalttı, hem de balkon kullanımını kattı.

Projede özellikle 6+1,5 ve 5+1,5 tipindeki konutların kendilerine yeni bir yol gösterdiğine işaret eden DKY İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dumankaya, kullanıcı formunun geniş aile ve konfor arayan kitle olduğuna dikkat çekti. 

Sektöre kattıkları 1,5 konseptinin özellikle balkon özlemi çekenler tarafından çok ilgi gördüğünü aktaran Ali Dumankaya, “331 konutun 130'unu 1 haftada sattık. 6+1,5 ve 5+1,5 dairelerimiz lansman öncesi tükendi. Bu bölgede tüketicilerin tercihlerinin daha kullanışlı geniş evlere doğru kaydığını görüyoruz” dedi.

Ölü alanları kazandı

+1,5 konseptinin balkonlardaki ve diğer kullanımdaki ölü alanları kazandırdığına dikkat çeken Dumankaya, “Dairelerin hiçbir metrekaresinin boşa gitmemesi, evlerin tam anlamıyla kullanıcıya yönelmesi için çalıştık. Kapanabilir balkon fazladan bir yaşam alanı ve mükemmel bir manzara sunuyor. Bu amaçla DKY Kartal'ın yeni nesil evlerini “+1,5” olarak adlandırıyoruz.  Bu alan tüketicilerin çok ilgisini çekti. İyi bir satış performansı yakalamamızdaki temel nedenlerden biri bu” diye konuştu.

Hüseyin Belibağlı/Emlaktasondakika.com

Kartal DKY İnşaat DKY kartal satılık