Karmod Libya evleri

Karmod'dan Libya'ya tatil köyü

Sektörden Haberler Emine Pile 24.02.2016
Karmod Prefabrik, Libya'nın sahil şehirlerinden Hums'ta kurulumunu tamamladığı tatil köyünü teslim etti.
Karmod Prefabrik, Libya'nın Hums şehrinde tatil köyü kurdu. Şirket açıklamasına göre, prefabrik yapı sektöründe faaliyet gösteren Karmod Prefabrik, Libya'nın sahil şehirlerinden Hums'ta kurulumunu tamamladığı tatil köyünü teslim etti. 40 günde kurulan ve deniz kenarında yer alan 29 adet ev, tatil için bölgeye gelen misafirleri ağırlayacak.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Karmod Dış Ticaret Müdürü Fehim Özkanca, proje kapsamında kurulan evlerin tamamını Tuzla Orhanlı'daki üretim tesislerinde demonte olarak hazırladıklarını ve kurulum yapılacak şekilde deniz yoluyla Libya'ya sevk ettiklerini dile getirdi.

Yıldız ev modeli tercih edildi

Özkanca, şunları kaydetti:

"Hafif çelik hazır konutlarımız uluslararası standartlara sahip olup uzun ömürlü yapı sınıfında yer alıyor. Konutlarımız izoleli panel sisteminin verdiği avantajla mükemmel ısı ve ses yalıtımına sahip. Birleşimli demonte yapı özelliği sayesinde her türlü nakliye koşullarında taşınarak kullanım yerinde kısa sürede kolayca kurulum yapılabiliyor.

Hums'ta gerçekleştirdiğimiz projede 49 metrekare, 2+1 plandaki Yıldız ev modelimiz tercih edildi. Proje kapsamında 29 konutu 40 gün gibi kısa bir sürede kullanıma hazır kurulumla teslim ettik. Uzun ömürlü ve hızlı kurulumlu evlerimiz, oldukça cazip fiyatları nedeniyle özellikle Afrika ülkelerinde ekonomik konut olarak yoğun talep görüyor."

Karmod Libya evleri Karmod Prefabrik Karmod Dış Ticaret Müdürü Fehim Özkanca