kale

Kale Kilit, yurt dışı fuarında yeni ürünlerini tanıttı

Sektörden Haberler Demet Kazan 16.11.2016
Kale Kilit; inovatif, nitelikli, katma değer ve yüksek verim sağlayan ürünleriyle yurt dışı fuarlarında yerini aldı.
Güvenlikle ilgili her alanda entegre ürünler ile hizmetler sunan ve global markalarından biri olan Kale Kilit, katıldığı fuarda yeni ürünlerini tanıtmanın yanı sıra yeni hedeflerinden de bahsetti.

‘Tam Kapsam Güvenlik' anlayışıyla, kilitten çelik kapı ve kasaya, sigortadan pencere sistemlerine kadar bütünsel güvenlik hizmetleri sunan Kale Kilit, eylül ayında dünyanın dört bir yanında düzenlenen uluslararası fuarlarda boy gösterdi.

Aralarında Fransa, Çin, Güney Afrika ve Kolombiya gibi birbirlerinden çok farklı coğrafya ve kültürlerde yer alan yüzden fazla ülkeyle ticaret yapan, geniş bir ihracat ağına sahip olan Kale Kilit; yurtdışında yüzlerce ülkeden firmanın görücüye çıktığı fuarlarda kendi sektöründe Türkiye'yi temsil etti. Kale Kilit; 8-10 Eylül tarihleri arasında Meksika Ferretara 2016 Fuarı'na, 21-24 Eylül'de Brezilya Fesqua 2016'ya, 26-30 Eylül'de Kolombiya Feria de Bogota Fuarı'na, 27-30 Eylül tarihleri arasında da Almanya Essen'de Essen Security'ye katıldı. Eylül ayı boyunca süren fuar maratonu sonrasında bütünsel güvenlik hizmetleri sunan Kale Kilit, kasım ayında da Fransa ve Ortadoğu'da boy gösterecek.

Kale Kilit, 15-18 Kasım'da Paris Equibbbae 2016 Fuarı'na ve 21-24 Kasım tarihleri arasında da Kale, Dubai The Big 5 Show Fuarları'nda yer alacak. Kale Kilit, yeni ürünleri, inovatif çözümleri ve marka işleriyle uluslararası fuarlara imzasını attı. Kale Kilit yetkilileri, yurtdışı fuarlarına ürünlerini sergilemenin ötesinde, Türk malı kalitesini uluslararası organizasyonlara taşımayı hedeflediklerini belirttiler.

kale kilit uluslararası fuar güvenlik sistemleri