JLL
Haberler / Sektörden Haberler / JLL Türkiye kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor!

JLL Türkiye kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor!

Sektörden Haberler 30.03.2015 15:38

Ticari gayrimenkul alanında hizmetler sunan ve yatırım yönetimi danışmanlığı yapan JLL Türkiye’nin Kurumsal Pazarlama Müdürü Deniz Saydam oldu.

Küresel deneyimini Türkiye'deki projelere taşıyan JLL Türkiye, birçok başarıya imza atan kadrosunu güçlenmeye devam ediyor. Sektörün deneyimli isimlerinden Deniz Saydam, JLL Türkiye'nin Kurumsal Pazarlama Müdürü olarak atandı. 

Ticari gayrimenkul alanında finansal ve profesyonel hizmetler sunan ve yatırım yönetimi danışmanlığı yapan JLL Türkiye, kurumsal iletişim ve pazarlama faaliyetlerini yönetmek üzere sektörün deneyimli isimlerinden Deniz Saydam'ı atadı.

Galatasaray Üniversitesi Sosyoloji Bölümü mezunu olan Deniz Saydam, İngiltere'de Surrey Üniversitesi'nde İletişim ve Uluslararası Pazarlama dalında yüksek lisans yaptı. Yüksek lisans eğitimi sonrasında Türkiye'ye dönen Saydam, doktorasını ise Marmara Üniversitesi'nde halkla ilişkiler alanında tamamladı. Profesyonel kariyerine Bersay İletişim Danışmanlığı'nda başlayan Deniz Saydam daha sonra DEVA Holding'de Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdür Yardımcısı olarak çalıştı. Deniz Saydam JLL Türkiye ekibine katılmadan önce Deloitte Türkiye'de Pazarlama ve Kurumsal İletişim Süpervizörü olarak görev yapıyordu.