avi alkaş
Haberler / Sektörden Haberler / JLL Türkiye, danışmanlıkta birinci!

JLL Türkiye, danışmanlıkta birinci!

Sektörden Haberler 17.09.2015 11:27

Dünyanın önde gelen finans dergilerinden Euromoney'in düzenlediği Gayrimenkul Ödülleri’nin danışmanlık kategorisindeki birincisi JLL Türkiye oldu.

JLL Türkiye, bankacılık ve finans dünyasının en saygın yayınlarından Euromoney tarafından düzenlenen Gayrimenkul Ödülleri'nde iki kategoride birinciliğe layık görüldü. “En iyi danışman” kategorisinde geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da ilk sırayı alan JLL Türkiye, geçen yıl ikinci sırasında bulunduğu “Acente/Kiralama” kategorisinin bu yılki birincisi olmayı başardı. JLL Türkiye ayrıca “Araştırma” kategorisindeki ikinciliğini korurken, “Değerleme” kategorisinde beşincilikten ikinciliğe yükseldi.  

Sonuçlardan duydukları mutluluğu ifade eden JLL Türkiye Ülke Başkanı Avi Alkaş, “Euromoney tarafından gerçekleştirilen araştırmayı temel alan ödüllerdeki başarımızın, kurumsal gayrimenkul sektöründeki uzmanlığımızı bir kez daha kanıtladığına inanıyoruz. AVM Partners'ın JLL Türkiye çatısı altına girmesi ile daha da büyüyen ve güçlenen şirketimiz, uzman ekibinin enerjisiyle, müşterilerine her zaman en iyisini sunmaya devam edecek. Hedefimiz, hizmet verdiğimiz her alanda müşteri odaklı yaklaşımımız ile beklentilerin üzerine çıkmak ve ses getiren yeniliklere imza atmak” dedi. 

JLL Global de kendini gösterdi

JLL Türkiye'nin yanı sıra JLL Global de Euromoney Ödülleri'nde önemli başarılara imza attı. “Danışman” kategorisinde dünya ikincisi olan JLL, “Araştırma” kategorisinin birincisi oldu. JLL ayrıca geçtiğimiz yıl üçüncü sırada bulunduğu “Acente/Kiralama” ve “Değerleme” kategorilerinde ikinciliğe yükseldi.