DAP Adam Kule / DAP Yapı

DAP Yapı firmasının DAP Adam Kule projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
İstmarina kartal iç ve dış görsel bir arada

İstMarina’dan daire alanlar Maldivler’e tatile gidiyor

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 09.02.2015
Kağıthane, Çekmeköy ve Kartal’dan sonra Maldivler’e göz kırpan DAP Yapı, İstMarina’dan konut alanları tatile yolluyor.
“Dünya'nın En İyi Yapı Geliştirme” projesi seçilen İstMarina'dan Şubat ayında rezidans daire alan herkes, rüya gibi bir tatilde kışın ortasında yaz keyfi sürecek. Sevgililer Günü dolayısıyla düzenlenen kampanyada konut alanlar dünyanın en ünlü tatil merkezlerinden Maldivler'de 3 veya 5 gün muhteşem bir tatil ve 100 bin liraya kadar indirim kazanacak. 

Kampanya'da tatile gidenler İstanbul'dan Maldivler'e uçakla gidip dönecek ve Water Bungalow'da çift kişilik odalarda tam pansiyon konaklayacak. 

En fazla satışı gerçekleştirmişti

Gayrimenkul sektöründe benzersiz mimari projelere imza atan DAP Yapı'nın, İstanbul Kartal'da geliştirdiği İstMarina, Dünya'nın En İyi Yapı Geliştirme Projesi ödülünün ardından 2014'ün En Fazla Satış Gerçekleşen Projesi olarak başarılarını taçlandırmıştı.

En yüksek geliri elde etmişti

DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz İstMarina projesinin benzersizliğiyle, satış başarısıyla ve aldığı dünya çapındaki ödüllerle kendilerini gururlandırdığını belirterek, şunları söyledi:

 “Çalışmalarımızın karşılığını önce Londra, akabinde Dubai'den aldığımız uluslararası ödüllerle taçlandırdık. International Property Awards tarafından ‘Dünyanın En İyi Yapı Geliştirme' projesi seçilen İstMarina'nın 2014'te yıllık bazda gelir kaleminde en fazla satışı gerçekleşen projesi olarak, 626 milyon 375 bin 658 liralık gelirle bu alanda en yüksek satışı gerçekleştirdik. Biz de bu başarılarımızın sevincini müşterilerimizle paylaşmayı, onları da ödüllendirmeyi istedik.” 

İstMarina Maldivler Dap Yapı Ziya Yılmaz