DAP Adam Kule / DAP Yapı

DAP Yapı firmasının DAP Adam Kule projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
İstmarina

İstMarina’daki rezidansınıza tatilden sonra taşının

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 09.02.2015
İstMarina’dan rezidans daire alanlar, Sevgililer Günü için düzenlenen kampanya ile Maldivler’de kış ortasında muhteşem bir tatil yapacak.
Kartal'da Emlak Konut GYO ile birlikte 1463 bağımsız bölümden oluşan İstMarina projesini gerçekleştiren DAP Yapı, Maldivler'de rüya gibi bir tatilin kapısını açıyor. Şubat ayı boyunca İstMarina'dan konut alanlar, Maldivler'de tatilin yanı sıra 100 bin liraya kadar varan indirim kazanıyor.

Tatili kim sevmez ki?

Sevgililer Günü için bir kampanya düzenleyen DAP Yapı, “Dünya'nın En İyi Yapı Geliştirme” projesi seçildikten sonra bir de 2014'ün en iyi gelir getiren projesi oldu. Tüm bu sevindirici gelişmeleri müşterileri ile birlikte kutlamak isteyen DAP Yapı, indirimli ve tatilli bir kampanya düzenledi. Buna göre İstMarina'nın çok az sayıda kalan rezidans dairelerinden Şubat ayında ev sahibi olanlar, 100 bin liraya varan indirimin yanı sıra Maldivler'de 3 veya 5 gün muhteşem bir tatil kazanacak. Tatile gidenler gidiş dönüş uçak bileti ile Water Bungalow'da çift kişilik odalarda tam pansiyon konaklayacak. 

DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz İstMarina projesinin benzersizliğiyle, satış başarısıyla ve aldığı Dünya çapındaki ödüllerle kendilerini gururlandırdığını belirterek, şunları söyledi:
 
İstMarina projemizle ülkemize değer kattık. Ayrıca DAP Yapı olarak İstanbul'un farklı bölgelerinde geleceğin projelerini inşa ediyoruz. Çalışmalarımızın karşılığını önce Londra, akabinde Dubai'den aldığımız uluslararası ödüllerle taçlandırdık. Elde ettiğimiz gelir, doğru yolda olduğumuzu kanıtladı. Biz de bu başarılarımızın sevincini müşterilerimizle paylaşmayı, onları da ödüllendirmeyi istedik” dedi.

Hem ödüllü hem başarılı

International Property Awards tarafından ‘Dünyanın En İyi Yapı Geliştirme' projesi seçilen İstMarina'nın 2014'te yıllık bazda gelir kaleminde en fazla satışı gerçekleşen projesi olarak, 626 milyon 375 bin 658 liralık bir gelir elde etti. 

Beş fonksiyonlu karma proje Kartal'da

Mega yat marina alanı bulunan ve içinden hızlı tren geçen İstMarina, yarısı açık yarısı kapalı alışveriş merkezi, otel, özel okul, özel hastane, restoranlar, park ve dini tesis alanlarıyla “Dünyanın en iyi karma yaşam projesi” olarak nitelendiriliyor.

İstMarina Dap Yapı Sevgililer Günü Maldivler Tatili Ziya yılmaz