Andromeda Gold Ataşehir / Ağaoğlu İnşaat

Ağaoğlu İnşaat firmasının Andromeda Gold Ataşehir projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Ali Ağaoğlu

İşte Ali Ağaoğlu'nun Andromeda'daki evi!

Sektörden Haberler Zeynep Karabağ 10.02.2015
Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, kendi projesi Andromeda Gold'un 51. katındaki dubleks penthouse'u kendine ayırdı.
Ali Ağaoğlu'nun yaz başında dekorasyonu tamamlanan 51. kattaki dubleks penthouse evi, uluslararası akademik çevreler tarafından dâhi "luxury high-rise residence" kategorisinde dünyanın en iyilerinden olarak kabul görüyor.

İstanbul'un en yüksek binalarından olan Andromeda Gold'un zirvesinde yer alan Ağaoğlu'nun evinde tasarım ve uygulama Assalam İç mimarlık'ın kurucusu Sezen Ulubay tarafından gerçekleştirildi. 

ali ağaoğlunun evi

Ağaoğlu evi için Arap zenginlerin mimarıyla çalıştı

Sezen Ulubay, klasik ve neo-klasik akımları karmaşıklığa ve yoruculuğa yer vermeden, dekore ettiği evlerle Arap dünyasının en zengin aileleriyle de çalışma fırsatı buldu.

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=andromeda+gold'>andromeda gold</a> ali ağaoğlunun evi

Penthouse dairenin rafine dekorasyonu "timeless" olarak nitelendirilebilecek kadar zamandan, moda ve trendlerden bağımsız bir göz zevki sunuyor.

Evin 51. katta yer alması, konutun tarihi yarımadadan Prens Adaları'na, Yalova sahillerine kadar İstanbul'un ve Marmara'nın tüm büyüleyici güzelliğinden cömertçe nasiplendiriyor. 

ali ağaoğlunun evi

Dekorasyonda neo-klasik

İç mekana yönelik her türlü çözümü Sezen Ulubay tarafından gerçekleştirilen Ali Ağaoğlu'nun evinde genel anlamda Neo-klasik tarz oluşturuldu. 

ali ağaoğlunun evi

Barok ve rafine edilmiş Rokoko izlerine de rastlanıyor. Düşey yüzeylerde yer alan uygulamalar Neo-klasik üslubun tipik özelliklerine sadık kalınarak gerçekleştirildi. Bu üsluba ilişkin motiflere halı seçimlerinde dahi sadık kalındı.

Ali Ağaoğlu evi andromeda gold Assalam İç mimarlık