Ofton Beyoğlu / Ofton İnşaat

Ofton İnşaat firmasının Ofton Beyoğlu projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Elysium Soul Beyoğlu

İstanbul’un ruhu: Elysium Soul Beyoğlu!

Sektörden Haberler Zeynep Karabağ 30.04.2016
36 aya kadar vade farksız taksit imkanı sunan Elysium Soul Beyoğlu'da fiyatlar 564 bin liradan başlıyor.
Ofton İnşaat tarafından hayata geçirilen Elysium Soul Beyoğlu, İstanbul'un ruhunu yaşamak isteyenler için tasarlandı. Şehrin tam kalbi Beyoğlu'nda konumlandırılan Elysium Soul, 221 bağımsız bölüm ile 4 adet ticari üniteden meydana geliyor. 

Elysium Soul Beyoğlu'nda 1+0, 1+1, 2+1 ve çatı dubleks daire alternatifleri sıralanıyor. Mimari tasarımı Çamoğlu Mimarlık imzasını taşıyan projede, modüler sistem sayesinde istenilen metrekarede daire elde etmek mümkün. 

Elysium Soul Beyoğlu'nda 36 ay sıfır faiz

Yatırımcıların yüksek kazanç elde etmesi beklenen Elysium Soul Beyoğlu'da fiyatlar 564 bin TL'den başlangıç gösteriyor. 36 aya kadar vade farksız taksit imkanı sunulan projenin yatırım değer, arsa payı hariç 80-90 milyon TL civarında. 

elysium soul beyoğlu

"Biz bütün projelerimizde sosyal yaşam ortamları yapıyoruz." diyen Ofton İnşaat Yönetim Kurulu Eş Başkanı İsmail Hakkı Altun, "Dolayısıyla burada da 600-650 metrekare civarında sosyal donatı alanları oluşturuyoruz." diyor. 

Bu yıl sonunda tamamlanması hedeflenen Elysium Soul Beyoğlu, 2 blok halinde yükseliyor. Projenin arsa alanı 6 bin 610 metrekare olarak belirlendi. Elysium Soul Beyoğlu içerisinde; sauna, spa, fitness merkezi, yüzme havuzu ve buhar odası ile kapalı otopark mevcut.  

Elysium Soul Beyoğlu Ofton İnşaat Çamoğlu Mimarlık Elysium Soul Beyoğlu faiz oranları