Vaditepe Gölevleri / Kiptaş - Binres İnşaat

Kiptaş - Binres İnşaat firmasının Vaditepe Gölevleri projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Bahçeşehir

İstanbul’da bu ilçeye piyango vurdu!

Sektörden Haberler Zeynep Karabağ 28.03.2015
İstanbul’da son dönemin en hızlı gelişen bölgeleri arasında yer alan ve binlerce konuta ev sahipliği yapan Bahçeşehir’e piyango vurdu.
Bölgenin değerine değer katacak banliyö hattı, İstanbul sahilini dolaşıyor. Mevcut durumda Marmaray projesi nedeniyle kapalı olan hat, açıldığında büyük bir ulaşım kolaylığı sağlanacak.

Vaditepe Göl Evleri'nin önüne metro

Kiptaş'ın 4 bin konutluk dev Bahçeşehir projesi Vaditepe'de banliyönün getirisinden nasiplenecek. Hemen önünden geçecek olan hat, Vaditepe Göl Evleri'nin de değerine değer katacak. Banliyö ile birlikte projenin büyük prim yapması bekleniyor.

Ballı bölgenin havadan en yeni görüntüleri;

Ispartakule'de durağı bile var

Konut projelerinin gözdesi Ispartakule'nin de çehresini değiştirecek olan hat, İhlas Yapı'nın Bizim Evler markalı 7 projesiyle birlikte lokasyonun tamamına büyük bir getiri sağlayacak. Bölgeye ulaşım açısından büyük bir rahatlık sağlayacak olan hat, Kazlıçeşme'ye kadar uzanıyor. Ancak kamu, daha önce olduğu gibi hattın Sirkeci'ye kadar gelmesini istiyor.

kiptaş vaditepe

Bahçeşehir Göleti genişliyor

26 bin metrekarelik büyüklüğüyle Türkiye'nin en büyük suni göleti olma özelliğini elinde bulunduran Bahçeşehir Göleti'nin iki kat büyümesi için düğmeye basıldı. 300 bin metrekarelik Bahçeşehir park ve rekreasyon alanının bir parçası olan göletin genişletilmesi projesinde bir bölümün ıslahı tamamlandı.

bahçeşehir gölet

Vaditepe Bahçeşehir'e cepheli olarak büyüyecek olan gölet, projede oturanlara kesintisiz bir manzara sağlayacak. Başakşehir Belediyesi, gölet büyütme çalışmaları kapsamında bölgede yaşayan vatandaşların da görüşünü almaya devam ediyor. Geniş spor alanları, bisiklet parkuru, dinlenme alanları, engelliler için sosyal alanlar, geniş çocuk oyun alanlarına sahip olacak göletle bölgenin değeri daha da yükselecek.

Uğurcan Tokay/Emlaktasondakika.com

Bahçeşehir Vaditepe Göl Evleri