ıspartakule konut projeleri metro bizim evler

Ispartakule metrosu bölgedeki konutları uçurdu!

Sektörden Haberler Uğurcan Tokay 06.02.2015
Metro projesinin duyulmasıyla Ispartakule'de hareketlilik arttı. Bölgedeki kiralık ve satılık konut ilanları yüzde 145 oranında yükseldi.
İstanbul'un hızlı gelişen bölgeleri arasında ilk sıralarda yer alan Ispartakule'de büyük bir hareketlilik yaşanıyor. Ispartakule'de yapılacak metro projesi bölgedeki ev ilanlarını son bir yılda yüzde 145 oranında arttırdı.

Bölgeye olan talep yükseliyor

Mecidiyeköy-Mahmutbey-Halkalı-Bahçeşehir metrosu, parlayan yıldız Ispartakule'nin değerine değer katacak. İstanbul'daki trafik probleminin rahatlamasına da büyük katkı sağlayacak olan metro hattı özellikle Ispartakule'deki satılık ve kiralık ev ilanlarını patlattı.

Megakentin parlayan yıldızı

Kanal İstanbul, 3. Havalimanı ve Kuzey Marmara Otoyolu projeleriyle dikkatleri çeken Ispartakule, milyarlık konut projelerine de ev sahipliği yapıyor. 12.5 kilometreyi 20 dakikanın altına indirecek metro projesiyle TEM Otoyolu, yaklaşık 5 kilometrelik trafikten kurtulmuş olacak.

Mecidiyeköy'den Bahçeşehir'e hangi duraklardan geçecek?

Mecidiyeköy-Mahmutbey-Mimar Sinan, Mehmet Akif-Halkalı/Atakent, Halkalı Toplu Konut-TEMA, Hastane-Altınşehir, Resneli-Ispartakule/Bahçeşehir

Bizim Evler bölgenin çehresini değiştirdi

Ispartakule bölgesinin çehresini değiştiren bir diğer etken ise İhlas Yapı'nın Bizim Evler markalı projeleri. Bizim Evler 1, 2, 3, 4, 5, 6 ve Metro ile birlikte bölgedeki yatırımlarına hız kesmeden devam eden İhlas Yapı bugüne kadar Ispartakule'de 3 bin 500 daireyi teslim etmenin gururunu yaşadı. Şirket, son yatırımlarıyla birlikte bölgedeki konut sayısı 6 bine yükseltecek.

ıspartakule metro projesi ıspartakule konut projeleri bizim evler ıspartakule ihlas yapı