Çınarlı Bahçe / İş GYO

İş GYO firmasının Çınarlı Bahçe projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Ege Perla

İş GYO’nun öngörüsü İzmirli yatırımcılara kazandırıyor

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 06.02.2015
Türkiye’nin önde gelen GYO’ları arasında yer alan İş GYO’nun ekonomik öngörülerini dünyaca ünlü danışmanlık firmaları da tescilliyor.
İzmir'e 2013'te yatırım kararı alarak Ege Perla'yı başlatan İş GYO'nun öngörüsü Brookings Institution ve JPMorgan tarafından onaylandı. Ekonomik anlamda dünyanın en önemli kentleri sıralamasında İzmir 300 şehir arasında 2. sırada yer aldı. 170 milyon dolar yatırım değeri olan Ege Perla da bu yarıştan başarıyla çıkan tarafta yer aldı.

AVM için marka karması yapılıyor

İş GYO'nun İzmir'de gerçekleştirdiği projenin yüzde 70'lik satışı tamamlanırken yapı gruplarının yükselerek fiziksel olarak daha fazla görünür hale gelmesi yatırımcı ilgisini artırıyor. Öte yandan yapılan çalışmalarla AVM marka karması çalışmaları da başladı.

İzmir'in yükselen değerini önceden tahmin ederek geleceğine yatırım yapan İş GYO, doğru yatırım potansiyelini Ege Perla ile başarıya dönüştürdü. Ege Perla'nın lokasyonu olan İzmir ayrıca Washington merkezli düşünce kuruluşu Brookings Institution ve JPMorgan tarafından yapılan sıralamada dünyanın ekonomik anlamda en iyi performans gösteren 300 şehri arasında 2. sırada yer aldı. Kişi başı gelir artışı yüzde 2, istihdam artışı ise yüzde 6,6 olan İzmir'in bu yüksek performansı Ege Perla'nın ne kadar isabetli bir yatırım olduğunun altını çizdi.

Ege Perla İş GYO Brookings Institution ve JPMorgan