Çınarlı Bahçe / İş GYO

İş GYO firmasının Çınarlı Bahçe projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
İş GYO finans merkezi projesi

İş GYO'nun finans merkezi projesinin detayları belli oldu!

Sektörden Haberler Zeynep Karabağ 30.12.2014
İş GYO, İstanbul Finans Merkezi'ndeki projesiyle ilgili detayları açıkladı. Henüz geliştirme aşamasında olan proje, ofislerden meydana gelecek.
Son dönemlerin en önemli projelerinden biri olarak lanse edilen İstanbul Uluslararası Finans Merkezi'nin (İFM) ülkemizin uluslararası piyasada konumunu değiştirmekle kalmayıp, bölgedeki yaşam standartlarını da farklı kılması bekleniyor. 

İş GYO'dan finans merkezine ilk adım

4,5 milyar TL'lik yatırım değerine sahip olan İstanbul Finans Merkezi'nin 800 bin metrekare üzerinde 50 bin kişiye istihdam sağlaması öngörülüyor. Bu doğrultuda İş GYO, 2012 yılında portföyüne kattığı 9 bin 590 metrekarelik arsa ile finans merkezindeki yatırımı için ilk adımı atmış oldu.

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=istanbul+finans+merkezi'>istanbul finans merkezi</a>
*İstanbul Finans Merkezi'nin tamamlandığında böyle olması bekleniyor.

Dünyanın en büyük 5 finans merkezinden biri olmayı hedefleyen İFM'nin kalbinde yer alan bu arsa üzerinde ticari üniteler ile ofis birimlerinden oluşan bir proje geliştirilecek. 

Proje arsası ana arterlerine yakınlığı ile ulaşım açısından da avantajlı bir konuma sahip. Bölgedeki proje ve planların ileri ki günlerde kesinleşmesi ve ihale aşamasının tamamlanmasıyla İş GYO Finans Merkezi projesine de başlayacak. 

120 milyon dolarlık proje!

İş GYO'nun İstanbul Finans Merkezi'nde konumlandıracağı projenin kiralabilir - satılabilir alanı 30 bin metrekare olarak açıklandı. Mimari tasarımı HOK imzasını taşıyan bu projenin yatırım bedeli ise 120 milyon ABD Doları.

Emlaktasondakika.com

İş GYO İş GYO finans merkezi istanbul finans merkezi ifm projeleri