Nef Offices 09 Dört Levent / Timur Gayrimenkul

Timur Gayrimenkul firmasının Nef Offices 09 Dört Levent projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Nef Yönetim Kurulu Üyesi Erden Timur

“İnşaat sektörü henüz markalaşamadı”

Sektörden Haberler Ayşe Özlem Kuruca 13.01.2015
Nef Yönetim Kurulu Üyesi Erden Timur, Türk inşaat sektörünün henüz markalaşamadığı ile ilgili açıklamalarda bulundu.
Gayrimenkul sektörü temsilcilerini bir araya getiren 3. İnşaat ve Konut Konferansı İstanbul'da başladı. Konferansta konuşma yapan Nef Yönetim Kurulu Üyesi Erden Timur, Türk inşaat sektörünün henüz markalaşamadığını söyledi. Erden Timur'a göre markalaşamamanın nedeni kişisel başarı hikâyeleri ve kısa vadeli projeler.

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen İnşaat ve Konut Konferansı gayrimenkul sektörü temsilcilerini bir araya getirdi. ‘İnşaat sektöründe markalaşmak' konulu bir konuşma yapan Nef Yönetim Kurulu Üyesi Erden Timur, sektörün henüz markalaşamadığına vurgu yaptı. Erden Timur, “İnterbrand tarafından yapılan araştırmada 2014 yılının en iyi global markaları belirlendi. Bunlar arasında Apple'dan Coca Cola'ya, H&M'den BMW'ya, American Express‘den IKEA'ya a uzanan farklı sektörlerde büyük isimler yer alıyor. Fakat bu bundan önceki yıllarda yapılan benzer araştırmaların hiç birinde ne yazık ki herhangi bir uluslararası gayrimenkul firması yer almıyor” dedi.

İşimize aşkla bağlı olmamız gerekiyor

Başarıya ulaşmak için işe aşkla bağlanmak gerektiğini ifade eden Timur, “ Para kazanma cenderesinden kurtulduğumuz zaman bazı şeyler için adım atabileceğiz. Biz Nef'te tasarımı, tasarımın demokratikleşmesini, herkesin iyi bir evde yaşamasını, kolay yatırım yapabilmesini dert edindik.  Bu değerler çerçevesinde 3 farklı Nef keşfi geliştirdik; Foldhome&Foldoffice, garantili proje ve kolay yatırım. Lüksü tabana yayabilmek gibi bir derdimiz var. Hem yurt içindeki projelerimizde, hem de ABD'de hayata geçireceğimiz projelerde bu vizyonla hareket ediyoruz” şeklinde konuştu.

Erden Timur NEF inşaat sektörü inşaat sektörü markalaşma