İnşaat sektörü 2023 Stratejik Eylem Planı

İnşaat sektörü 2023 Stratejik Eylem Planı açıklanacak!

Sektörden Haberler Zeynep Karabağ 22.06.2016
İstanbul Ticaret Odası İnşaat ve Gayrimenkul Sektörü 2023 Vizyonu Stratejik Eylem Planı, 14 Temmuz'da açıklanacak.
İstanbul Ticaret Odası İnşaat ve Gayrimenkul Sektörü 2023 Vizyonu Stratejik Eylem Planı'nın açıklanacağı toplantı, 14 Temmuz 2016 Perşembe günü 09:30-11:30 saatleri arasında, İstanbul Ticaret Odası 4.Kat Meclis Salonu'nda gerçekleştirilecek.

İstanbul Ticaret Odası İnşaat ve Gayrimenkul Sektörü 2023 Vizyonu Stratejik Eylem Planı, sektör, kamu ve üniversite temsilcilerinin katkılarıyla ortaya çıktı.

Geçen yıl Antalya'daydı!

Geçen yıl Antalya'da “2023 Stratejik Eylem Planı” oluşturmak amacıyla yapılan toplantıda İstanbul Ticaret Odası Başkanı İbrahim Çağlar, “Türkiye'nin lokomotif sektörleriyle ilgili tek tek stratejik bir vizyon oluşturmak gerekliliğini hissettik, inşaat ve gayrimenkulde sektör olarak dünyada ikinci durumdayız. Ülkemizde çok büyük yatırımlar yapılıyor. Bununla birlikte sektörün etki alanı çok yüksek. Sanayimizin de önünü açıyor” şeklinde konuşmuştu.

İnşaat ve Gayrimenkul Sektörü 2023 Vizyonu Proje Başkanı Gökhan Murat Kalsın ise geçen yıl “Büyükşehirlere göçün devam etmesi ve 2023 yılında kentleşme oranının yüzde 84'lerin üzerine çıkması bekleniyor. Sektör temsilcileri olarak bu değişim ve dönüşüm sürecinin mimarları olmalı ve süreci sağlıklı yönetmeliyiz” ifadelerini kullanmıştı.

İnşaat sektörü 2023 Stratejik Eylem Planı İstanbul Ticaret Odası İnşaat ve Gayrimenkul Sektörü İbrahim Çağlar Gökhan Murat Kalsın