inşaat şantiyeleri

İnşaat firmaları 1 Mayıs’ı kutladı

Sektörden Haberler 01.05.2017 17:00

İşçi ve emekçilerin birlik, dayanışma ve haksızlıklarla mücadele günü olarak kutlanan “1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü”nü inşaat firmaları da kutladı.

Atv ekranlarında yayınlandığı ilk günden bu yana, reytinglerdeki başarısıyla zirvedeki yerini koruyan "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz" dizisinin oyuncuları 1 Mayıs  Emek ve Dayanışma Günü'nü Pana Yapı projelerinin yapım işlerinde çalışan tüm ekiple beraber kutladı. Fikirtepe kentsel dönüşüm kapsamında tamamlanan ilk proje olan Brooklyn Park'ta coşkulu anlar yaşandı.

Yapımcı Raci Şaşmaz, Türkiye'nin sevilen ekran yüzlerini, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü için özel bir organizasyonla Pana Yapı inşaat ekibi ile bir araya getirdi. 250 çalışanın ve EDHO ekibinin katılımıyla gerçekleşen kutlamada keyifli anlar yaşayan oyuncular ile Pana Yapı yöneticileri birlik ve beraberlik mesajı verdiler.

Pana Yapı Yönetim Kurulu, çalışanları ve  misafirlerinin katıldığı organizasyonda firmanın inşaat sektöründe ses getiren markalı konut projelerinin başarısı da kutlandı.

POLATYOL, ÖZEL BİR FİLM HAZIRLATTI

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü” Eston Şehir Mahallem'de farklı bir şekilde kutlandı. Projeyi geliştiren Polatyol yönetimi, tüm çalışanlarının bayramını kutlamak için özel bir film hazırlattı.

Eston Şehir Mahallem projesinde görev alan mimar, mühendis, inşaat işçisi, güvenlik görevlisi ve satış temsilcisi doğal iş ortamlarında mesai halindeyken kayda alındı. Filmde her biri rutin işlemlerini yapan çalışanlar yaklaşık 5'er saniye ekranda görünüyor. Tüm ekibin birlikte göründüğü filmin sonunda, Polatyol yönetiminin şu mesajı okunuyor: “Emekleriyle projelerimize değer katan tüm çalışma arkadaşlarımızın 1 Mayıs İşçi ve Emekçi Bayramını kutlarız.”