İnşaat Ekonomisi Zirvesi LOGOSU

İnşaat Ekonomisi Zirvesi 13 Ocak'ta düzenleniyor

Sektörden Haberler Emine Pile 08.01.2016
Boğaziçi Üniversitesi ve GYODER tarafından düzenlenecek olan “İnşaat Ekonomisi Zirvesi” önemli isimleri ağırlayacak.
Boğaziçi Üniversitesi bu yıl ilk kez GYODER işbirliğiyle düzenlediği İnşaat Ekonomisi Zirvesi ile sektörün nabzını en yetkin isimlerle tartışacak.

SEKTÖRÜN TRENDLERİ KONUŞULACAK

Boğaziçi Üniversitesi'nde 13 Ocak Çarşamba günü Albert Long Hall'de gerçekleştirilecek ve inşaat dünyasının güncel trendlerinin ve inşaatın geleceğine dair profesyonel tahminlerin paylaşılacağı zirvede, ‘'Ekonominin Yükselen Değerleri'', ‘'Gayrimenkul Sektöründe Yeni Finansman Enstrümanları'', ‘'Mimari ile Nasıl Fark Yaratırız?'', ‘'Yeşil Binaların Verimlilikte İnşaat Ekonomisine Katkısı'', ‘'Kentlerin Dönüşümü ve Yaşamların Değişimi'' konularını masaya yatıracak.

Boğaziçi Üniversitesi Kurumsal Yönetim Merkezi Başkanı Prof. Dr. Vedat Akgiray'ın açılış konuşmasıyla başlayacak olan zirveye; GYODER Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Haluk Sur, SOYAK CEO'su Dr. M. Emre Çamlıbel, GYODER Başkan Yardımcısı Füsun Yılmaz Phillipson, İŞ GYO Genel Müdürü Turgay Tanes, Türkiye Müteahhitler Birliği Başkanı Mithat Yenigün veBloomberg HT TV Haber Koordinatörü Cüneyt Başaran ile sektörün önemli isimleri katılıyor.

Program:

Saat   : 09:30

Tarih : 13 Ocak 2016, Çarşamba 

Yer     : Boğaziçi Üniversitesi Albert Long Hall

Zirve detayları için tıklayınız

 
 

İnşaat Ekonomisi Zirvesi GYODER Boğaziçi Üniversitesi inşaat ekonomisi zirvesi