Türkiye İMSAD

İMSAD, 27 Haziran'da Gündem Buluşmaları toplantısı düzenliyor

Sektörden Haberler 12.06.2019 13:51

Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği (Türkiye İMSAD) ‘Gündem Buluşmaları’ toplantısı, 27 Haziran'da gerçekleştirilecek.

Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği (Türkiye İMSAD) ‘Gündem Buluşmaları' toplantısı, ‘Fırtınalı Havada Dümende Olmak-II' başlığı altında, iş dünyasının önde gelen temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirilecek.


Türkiye İMSAD Yönetim Kurulu Başkanı Ferdi Erdoğan'ın açılış konuşması ile başlayacak toplantıda, dünya ve Türkiye ekonomisindeki son gelişmeler ile inşaat ve inşaat malzemesi sektörüne ilişkin güncel ekonomik veriler masaya yatırılacak.

Moderatörlüğünü Türkiye İMSAD Başkan Yardımcısı Çetin Tecdelioğlu'nun yapacağı ‘Gündem Buluşmaları'nın özel konuğu Eczacıbaşı Topluluğu CEO'su Atalay Gümrah, ‘Fırtınalı Havada Dümende Olmak' başlığı çerçevesinde deneyim ve önerilerini katılımcılarla paylaşacak.

‘Gündem Buluşmaları'nda ayrıca TİM Genel Sekreteri Prof. Dr. Kerem Alkin ile Türkiye İMSAD Ekonomi Danışmanı Dr. Can Fuat Gürlesel, ekonomi ve sektöre yönelik değerlendirmelerini aktaracak.

Program

Tarih : 27 Haziran 2019, Perşembe
Yer : İstanbul Sanayi Odası (İSO), Odakule Meclis Toplantı Salonu
Kayıt : 08.00 Toplantı : 09.00